Foruma Mesaj nasıl yollarım ?  
     
  SineFX sitesi görüş ve düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşmanızı sağlayan oldukça kullanışlı bir foruma sahiptir. Daha önce herhangi bir forumda mesajlaşmış kullanıcılar, hiç bir zorluk çekmeden diğer üyelerle bilgilerini, görüş ve düşüncelerini paylaşabilir..

yeni kullanıcılarımız eğer herhangi bir özelliğin kullanımı konusunda şüpheye kapılırlarsa, rahatlıkla Test Alanı forumunu kullanabilirler..

Foruma mesaj atabilmek ve mesajlara iliştirilmiş resimleri görebilmek için öncelikle foruma üye olmanız gerektiğini unutmayınız... Foruma üye olduktan sonra forumlarda yer alan "Yeni Konu" tuşuyla yeni bir başlık açabilir, "Cevap Yaz" tuşuyla mevcut mesaja cevap yazabilirsiniz. Mesajlara hızlı cevap yazabilmek için her sayfanın alt kısmında yer alan "Hızlı Cevap" kısmınıda kullanabilirsiniz..

Mesaj yollarken dikkat etmeniz gereken noktalar aşağıdaki resimde açıklanmıştır.

Not: Diğer birçok forum yazılımından farklı olarak SineFX.com forumlarına çalışmalarınızı ve paylaşmak istediğiniz dosyalara yollamak için bir internet sayfasına sahip olmanız gerekmemektedir. Aşağıdaki resimde yer alan 3. adım ve alt adımlar size bilgisayarınızdaki bir dosyayı foruma yollamanızı sağlar...

 
     
 

 
     
 
Mesaj Yollama Açıklamaları:

1 - Öncelikle mesajınıza anlamlı bir başlık vermelisiniz? "yardım", "ne yapacağım?" gibi mesaj ve içeriği konusunda yardımcı olmayan başlıklardan kaçınınız... "HyperVoxels Blending modlarıyla ilgili sorun.." gibi açıklayıcı başlıklar tercih ediniz..

2 - Mesajınızı 2 nolu kutucuğa yazınız.. Yardımcı olacak bir takım ipuçları aşağıdaki resimde yer almaktadır..

3 - Eğer çalışmanıza sabit diskinizde yer alan bir dosyayı (bir çalışmanızı, ekran görüntüsü vs.) eklemeyi düşünüyorsanız 3 nolu "Dosya İliştirmek" tuşuna basınız. Gerek görmüyorsanız bir sonraki adım olan 4. adıma geçiniz.. 3a - Sabit diskinizden dosyanızı seçin, 3b - isterseniz bir açıklama yazınız ve 3c - Dosya İliştir tuşuyla dosyanın sabit diskinizden mesaja aktarılmasını sağlayınız..

4 - Mesajınızın nasıl görüneceğini test etmek için Önizleme tuşuna basınız.. Düzeltme gerekiyorsa yapınız.. Eğer sorun yoksa 5. adıma geçerek Gönder tuşuna basarak mesajınızı yollayınız..
 
     
 
Kullanım İpuçlarına Dön