Gönderen Konu: premiere plug-in  (Okunma sayısı 15821 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kaos1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
premiere plug-in
« : Nisan 07, 2005, 04:29:53 ÖÖ »
arkadaşlar malumunuz bu tarz programlar plugin olmadan pekte bi işe yaramıyorlar. bildiğimiz ve tavsiye edebileceğimiiz plugin leri yazalım tanıtalım bulursak linkini koyalım

Çevrimdışı Arif Osmanoğlu

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
premiere plug-in
« Yanıtla #1 : Nisan 07, 2005, 15:29:11 ÖS »
Benim bildiğim, hollywood fx'di herhalde öyle bir plug-in paketi vardı.
  • 3D Generalist

Çevrimdışı osman safi (herbap)

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
premiere plug-in
« Yanıtla #2 : Nisan 09, 2005, 02:20:00 ÖÖ »
ne amaçla kullanıcağına bağlı

mesela klasik montaj için default plugin ler yetiyorda artıyor

sen napmak istiyorsunda sana yetmiyor?
  • 3D Generalist

Çevrimdışı kaos1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
premiere plug-in
« Yanıtla #3 : Nisan 11, 2005, 23:37:29 ÖS »
arkadaşlar kılasik montaj kes yapıştır birleştir yapmak için zaten premiere' bile ihtiyaç yok. sahne arası geçiş efekleri, ses kesmeleri (patlama önleme, parazit giderme), görüntüye kayan-akan yazı ekleme, ekranın bir bölümünü (örn: soltarafa başka bir şey ekleme ekranı bölüp) değiştirme vb.. yapa bileceğim plug inler arıyorum. artı bu konuyla alakalı bulabileceğim türkçe döküman ve derslerede ihtiyacım var..... ilginize teşekkür ederim.. bilgi paylaşıldıkça çoğalır..

Çevrimdışı osman safi (herbap)

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
premiere plug-in
« Yanıtla #4 : Nisan 12, 2005, 14:19:25 ÖS »
video montaj konusunda turkce kaynak bulabilecegini sanmiyorum, bizim ofiste bi kac kitap gormustum premiere uzerine ama pek tatminkar seylere benzemiyordu

tavsiyem, program ureticilerinin, plugin sayfalarina bakinman... genelde bir cok program uretici, 3. parti eklenti gelistiricilere link veriyor... eklenti listelerini, islevleri ile beraber yayinliyorlar... adobe.com 'dan baslayabilirsin mesela
  • 3D Generalist

Çevrimdışı dede_efendi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • profile site
premiere plug-in
« Yanıtla #5 : Şubat 10, 2006, 22:12:28 ÖS »
Alıntı yapılan: "kaos1"
arkadaşlar kılasik montaj kes yapıştır birleştir yapmak için zaten premiere' bile ihtiyaç yok. sahne arası geçiş efekleri, ses kesmeleri (patlama önleme, parazit giderme), görüntüye kayan-akan yazı ekleme, ekranın bir bölümünü (örn: soltarafa başka bir şey ekleme ekranı bölüp) değiştirme vb.. yapa bileceğim plug inler arıyorum. artı bu konuyla alakalı bulabileceğim türkçe döküman ve derslerede ihtiyacım var..... ilginize teşekkür ederim.. bilgi paylaşıldıkça çoğalır..

dostum bu dediklerin zaten adobe premiere in icinde var. hatta istersen 2.0 versiyonunu indir daha da fazlasini bulursun. Eger cok ugrasirsan kendin bile uretebilirsin.
bu arada Boris fx diye plugin seti varmis onlara bak istersen ben simdi indirdim ama denemedim. bi de win morph  buda sanirim bullet time icin.
kolay gelsin.

Çevrimdışı aydinnet

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: premiere plug-in
« Yanıtla #6 : Ekim 27, 2007, 15:08:00 ÖS »
bu konudaki en kral premier pluginleri www.prodad.com dakilerdir heroglpy adorage , işini fazlasıyla görür. hollyvod fxlerde güzel ama 4,5 uğunu bulmanlazım 5 üzeri olanlarda efekti atınca ekranı siyaha düşürür

Çevrimdışı Serhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ağustos 14, 2008, 19:46:46 ÖS »
arkadaşlar yeni konu açmayıp burdan devam etmem daha uygun galiba.
plug in lerle ilgili bi sorun yaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.
adobe premiere pro 2.0 kullanıyorum. hollywood fx effectleri indirdim ama bi türlü premiere in içine atmayı başaramadım. hollywood fx i kurduğumda program files içine ayrı bi program olarak kuruluyor. klasörü içindeki host plugin dosyasını premiere içindeki Plug-ins\en_US dosyası içine attığımda holl fx e ait yalnızca bi tane efekt görüyor.

hollywood fx içindeki bütün effektleri premire den nasıl görebilirim.

teşekkürler.

Çevrimdışı Serhan01

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ağustos 16, 2008, 02:17:04 ÖÖ »
arkadaşlar bi çözüm öneriniz var mı?

Çevrimdışı ogzZzhnn

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle