Gönderen Konu: HAYAL DÜNYASI İŞ İLANI (RENDIR&IŞIK)  (Okunma sayısı 6459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hayaldunyasi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
HAYAL DÜNYASI İŞ İLANI (RENDIR&IŞIK)
« : Aralık 01, 2009, 18:54:12 ÖS »
HAYAL DÜNYASI
ANİMASYON STÜDYOSU

“BİZ HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ…”

YA SEN?

Animasyonla yatıp animasyonla kalkan…

Kendini sürekli öğrenmeye, ilerlemeye ve geliştirmeye adamış…

Ne kadar iyi olursa olsun “budur, olduk biz” demeyen…

Türkiye’de sektörü henüz oluşmamış animasyona sürekli yatırım yapan…

Yaratıcı, üretken ve giderek kalabalıklaşan bir ekibin parçası olmaya hazır mısın?

EĞER,

Hayalim Rendır ve Işıklandırma konusunda Türkiye’nin en iyisi olmak diyorsan,

Maya (Mental Ray) Rendır ve ışıklandırma konularında hatırı sayılır bir bilgi sahibiysen,

Animasyon hayatımın mesleği, yerimde saymam, daima ilerlerim, çok istekliyim diyorsan,

Bir projelik ya da bir dönemlik değil hayatın boyunca bu işi yapmak istiyorsan,

Kendi MAYA’na ve bildiğin diğer programlara güveniyorsan,

Türkiye’nin en iyi animasyon dizi ve filmlerinin bir parçası olmak istiyorsan,

Bize mutlaka kendini göstermelisin…

BİLGİ ve BAŞVURU:

Hayal Dünyası Animasyon Stüdyosu
Sema ARBAY
0 216 465 77 71
insankaynaklari@ruzgar.com.tr
bilgi@hayaldunyasi.com

« Son Düzenleme: Aralık 03, 2009, 10:51:46 ÖÖ Gönderen: hayaldunyasi »

Çevrimdışı animulator

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Ersin Soyer's Portfolio
Ynt: “BİZ HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ…”
« Yanıtla #1 : Aralık 02, 2009, 11:11:15 ÖÖ »
oncelikle basarılar. Yalnız bu tur is ilanlarında halen eksik teknik bilgi ve kavramlar kullanılması beni her gecen gun rahatsız ediyor.

1. Animasyon ile Render birbirinden farklı seylerdir.Animasyonla yatıp kalkan adam renderla ısıkla yatıp kalkmaz.Varsa da nadir bir durumdur.Animasyonun sozluk anlamını burada vurgulamak anlamsız olur.

2."kendi mayan" kavramı da nedir halen anlamıs degilim. :) Herkes ayrı bir maya mı yazıyor, ya da herkes kendi golune farklı mı yogurt mayalıyor? nedir yani?

Bu tur terimleri ve kavramları kullanırken , ilanı ilgi cekici hale getireyim derken kas yaparken goz cıkarmayalım.Yinede basarılar.

« Son Düzenleme: Aralık 02, 2009, 11:15:57 ÖÖ Gönderen: animulator »

Çevrimdışı hayaldunyasi

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: HAYAL DÜNYASI İŞ İLANI (RENDIR&IŞIK)
« Yanıtla #2 : Aralık 03, 2009, 15:50:04 ÖS »
HAYAL DÜNYASI
ANİMASYON STÜDYOSU

“BİZ HAYALLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMEYE DEVAM EDİYORUZ…”

YA SEN?

Animasyonla yatıp animasyonla kalkan…

Kendini sürekli öğrenmeye, ilerlemeye ve geliştirmeye adamış…

Ne kadar iyi olursa olsun “budur, olduk biz” demeyen…

Türkiye’de sektörü henüz oluşmamış animasyona sürekli yatırım yapan…

Yaratıcı, üretken ve giderek kalabalıklaşan bir ekibin parçası olmaya hazır mısın?

EĞER,

Hayalim Rendır ve Işıklandırma konusunda Türkiye’nin en iyisi olmak diyorsan,

Maya (Mental Ray) Rendır ve ışıklandırma konularında hatırı sayılır bir bilgi sahibiysen,

Animasyon hayatımın mesleği, yerimde saymam, daima ilerlerim, çok istekliyim diyorsan,

Bir projelik ya da bir dönemlik değil hayatın boyunca bu işi yapmak istiyorsan,

Kendi MAYA’na ve bildiğin diğer programlara güveniyorsan,

Türkiye’nin en iyi animasyon dizi ve filmlerinin bir parçası olmak istiyorsan,

Bize mutlaka kendini göstermelisin…

BİLGİ ve BAŞVURU:

Hayal Dünyası Animasyon Stüdyosu
Sema ARBAY
0 216 465 77 71
insankaynaklari@ruzgar.com.tr
bilgi@hayaldunyasi.com

Çevrimdışı murat Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Aralık 07, 2009, 23:06:14 ÖS »
Ben yine başvurdum. "Cv'niz daha önceden sisteme kayıtlıdır. İlginize teşekkür ederiz." diye bir cevap geldi.

Gerçi bu sefer ne junior ne de animatör aramıyorlar galiba ama olsun.

Hayal Dünyası'nda çalışmayı gerçekten çok istiyorum. Sırf bu yüzden diğer ilanlara baş vurasım gelmiyor. Sıfırdan Render-Işık bile öğrenmeye razıyım. Ama bakalım ikinci defa görüşmeye çağıracaklar mı?

Çevrimdışı muratozer

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2009, 02:33:35 ÖÖ »
Maya bilmek şart mı 3d max bilgimize güvenip başvuramaz mıyız  :)

Çevrimdışı Romeo.

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2009, 12:03:25 ÖS »
Ben yine başvurdum. "Cv'niz daha önceden sisteme kayıtlıdır. İlginize teşekkür ederiz." diye bir cevap geldi.

Gerçi bu sefer ne junior ne de animatör aramıyorlar galiba ama olsun.

Hayal Dünyası'nda çalışmayı gerçekten çok istiyorum. Sırf bu yüzden diğer ilanlara baş vurasım gelmiyor. Sıfırdan Render-Işık bile öğrenmeye razıyım. Ama bakalım ikinci defa görüşmeye çağıracaklar mı?

dostum bu ne takıntılı tavır böyle ya? kendine haksızlık ediyosun bence, hem bu tip bir duruş her zaman puan kaybettirir...

gören de bluesky ilan verdi sanıcak...

bu arada gaz bi ilan olmuş, medeni cesaretlerinden dolayı burdan kendilerini tebrik ediyorum...

ama bu cümleleri kuracak özgüveni "pepe" verdirdiyse ne diyim artık :)çok ta gözleri yüksekte gelmedi bana...

Çevrimdışı Gokhan Sonmez (LW3D)

• Boş İşler Bakanı
  • Uzman
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gokhansonmez.com
« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2009, 12:09:51 ÖS »
İş ilanları yorumlansın diye foruma atılmıyor... onlarca defa tekrarladığımız gibi bir kere daha tekrarlayalım... İş ilanlarına yorum yapma huyundan vazgeçin... İlgileniyorsanız iletişime geçin, ilgilenmiyorsanız, bir sonraki mesaja...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı huseyinoz

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • animanya
« Yanıtla #7 : Aralık 08, 2009, 12:35:16 ÖS »
Belkide yoruma kapatılsa daha güzel olur, yakında ilan verecek kalmayacak, yorumlardan çekinip.

Çevrimdışı uguryetiskin

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • www.uguryetiskin.com
« Yanıtla #8 : Aralık 08, 2009, 14:52:33 ÖS »
Belkide yoruma kapatılsa daha güzel olur, yakında ilan verecek kalmayacak, yorumlardan çekinip.

Bencede ilanlara yorum yazılması birşekilde engellenmeli. Değişik muhabbetler doğurabiliyor yazılan cümleler.

Çevrimdışı murat Er

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Aralık 10, 2009, 01:58:47 ÖÖ »
dostum bu ne takıntılı tavır böyle ya? kendine haksızlık ediyosun bence, hem bu tip bir duruş her zaman puan kaybettirir...

gören de bluesky ilan verdi sanıcak...

bu arada gaz bi ilan olmuş, medeni cesaretlerinden dolayı burdan kendilerini tebrik ediyorum...

ama bu cümleleri kuracak özgüveni "pepe" verdirdiyse ne diyim artık :)çok ta gözleri yüksekte gelmedi bana...

Romeo her insanın bir takıntısı olamaz mı sence? Evet ben Hayal Dünyası ile görüşmeye gittiğim günden beri orada çalışmaanın hayalini kuruyorum ve bunu da açık açık söylüyorum, bunu yaparken hiç kendime haksızlık ettiğimi düşünmedim...

Çok iş görüşmesine gittim hala da gidiyorum. Ben HD'ye gittiğimde gerçekten hem ilandaki gibi insanı gaza getirecek bir ortam hem de huzurlu bir şekilde çalışılabilecek, güvenilebilecek bir şirket buldum karşımda. Diğer gittiğim görüşmelerde bu hissi ne yazık ki bulamadığım için evet bu konuda bir takıntım oluştu diyebilirim.

Yani Hayal Dünyası'nın şuan benim için bluesky'dan hiç farkı yok valla. Belki tam anlatamıyorum hissettiklerimi ama ben orda çalışabilmeyi çok istiyorum. Hatta bazen diyorum ki ya o görüşmede sana anlatılanlar doğru değil ise, yani işler işin içine girdiinde öyle düşündüğün gibi çıkmazsa? Tabi ki Hayal Dünyası hakkında yanılma ihtimalim de var. Ama ne bileyim ya yani söylenenlerin ya da yapılmak istenenlerin yarısı gerçek olsa yine güzel. Adamların sloganı beni anlatıyor... "Her şey hayalle başlar..." Galiba böyleydi sloganları... Çok mu hayal perestim acaba? Ne bileyim ya...

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Aralık 10, 2009, 02:14:09 ÖÖ »
ben ilanlara eleştirel yorum yazılmasının ilanların daha bilinçli ve ciddiyetle yazılmasını sağladığını düşünüyorum. Ben de buraya ilanlar koyuyorum bir ton laf eden de oldu ilandan faydalanıp işi alıp para kazanan da. Nasıl bir eleman aradığını ve neyi nasıl ifade edeceğini bilemeyenler zaten buraya ilan yazmasa daha iyi.

Çevrimdışı fidelisa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Aralık 11, 2009, 09:41:09 ÖÖ »
bu devirde her söze ,her vaade inanmayalım diyorum.ama tecrübe etmeden de anlayamıyoruz ne yazık ki.her işi yapan bir maya makinası lazım gibi görünüyor.başvuracaklara iyi şanslar.