Güncel İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
24 tv tanıtım ve grafik departmanımızda görevlendirmek üzere çalışma arkadaşları arıyoruz.

Tanıtım ekibimiz için ;

- Kurgu bilgisine ve tv tanıtım mantığına hakim,
- Adobe after effects programını etkin kullanabilen,
- Kurgu programları üzerinde daha önce çalışmış ve aktif işler çıkarmış,
- Televizyon yada ajans tecrübesi olan,
- Mevcut ekibimizle uyum içerisinde çalışacak,
- Mesleğimizin gereği olan trendleri ve yenilikleri takip edip işinde aktif olarak kullanabilen,

Grafik departmanımız için;

-Adobe photoshop programını iyi ve hızlı şekilde kullanabilen,
-Adobe illustrator bilgisi olan,
-Ajans yada Tv tecrübesine sahip,
-Mevcut ekibimiz ve sistemimiz ile uyumlu şekilde çalışabilecek,

Ekip arkadaşları arıyoruz.

Adayların CV ve varsa portfolyolarını aşağıdaki e-mail adresine göndermelerini rica ederiz.

mesut.danis@yirmidort.tv
22
İş İlanları / Lunaparkfilm / 2D Motion Graphics Senior Artist Arıyoruz.
« Son İleti Gönderen: lunapark Ağustos 05, 2021, 19:52:05 ÖS »

After Fx programına hakim, Motion Graphics alanında deneyimli, tam zamanlı çalışabilecek ve
bizimle aynı tutkuyu paylaşacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Portfolyolarınızı info@lunparkfilm.com adresine gönderebilirsiniz.

www.lunaparkfilm.com
https://vimeo.com/lunaparkfilm
https://www.behance.net/lunapark_film

23
İş İlanları / Unity deneyimli mobil oyun yazılımcısı aranıyor (İZMİR)
« Son İleti Gönderen: vertexus Temmuz 12, 2021, 15:21:33 ÖS »
Merhaba,
Anisoft bünyesinde yeni kurulan ve hypercasual tarzda mobil oyunlar geliştirecek olan ekibimize,
İzmir'de ikamet eden yada edebilecek, tam zamanlı  mobil oyun yazılımcısı aranmaktadır.

Aranan özellikler:
-İzmir'de ikamet eden yada edebilecek,
-Unity 3D ile minimum 1 yıl mobil oyun geliştirme deneyimi olan, gerekli programlama dillerine hakim ve yaptığı oyunları referans gösterebilecek,
-Hypercasual oyun mekaniklerine hakim yada bilgi sahibi,
-Kod optimizasyonu konusunda deneyimli,
-Ekip çalışmasına yatkın ve en önemlisi oyun yapmayı kariyer hedefi olarak belirlemiş tam zamanlı oyun yazılımcısı takım arkadaşı arayışımız mevcuttur.

CV ve örnek oyun projelerinizin olduğu linkleri hbinfo@anisoft.com.tr veya sive@anisoft.com.tr mail adreslerine yollayabilirsiniz.
Ayrıca 05059490199 numaradan Sive Hanım'ı arayarakta başvuru yapabilirsiniz.
24
Diğer 3D Yazılımlar / Blender ile Rigging Udemy Kursu
« Son İleti Gönderen: nDynamic Temmuz 11, 2021, 12:09:58 ÖS »
Merhaba, hazırlamış olduğum Blender ile rigleme kursuma dileyen indirimli olarak aşağıdaki linkten ulaşabilirler. 30 saatlik kursta karakterler, hayvanlar ve araçların nasıl riglendiğini anlattım. Blender ücretsiz bir programdır ve oldukça gelişmiş araçlara sahiptir.

İndirim Kupon Kodu :  BLDRIG
https://www.udemy.com/course/blender-ile-rigging-ogrenin/?couponCode=BLDRIG

ayrıca sanal öğretim sitesinden de ulaşabilirsiniz.
https://www.sanalogretim.com/Tanitim-Videosu/Blender-ile-Rigleme-Egitim-Seti/133/44025,1/SetDetay

Blender Download : https://www.blender.org/
25
İş İlanları / 3D Animasyon Tasarımcısı
« Son İleti Gönderen: Illusionist Temmuz 06, 2021, 18:10:22 ÖS »
Illusionist ekibi olarak, geniş yelpazemizdeki projelerimizde çalışmak üzere, hızlı tasarım sürecine adapte olabilecek, üç boyutlu animasyonlardaki dijital tasarım unsurlarının yaratılmasından ve yönetilmesinden sorumlu, konsept tasarımını 3D olarak yorumlayıp animasyon tasarımına aktarabilen, yüksek kalitede renderlar alabilen tercihen tasarım ve iletişim fakültelerinden mezun ve bu alanda en az 5(beş) yıl deneyime sahip ekip arkadaşımızı arıyoruz.
Tasarım sürecimizde, diğer ekiplerle (tasarım, üretim, multimedya) işbirliği sağlayarak yaratıcılığımızı destekleyecek, değişken ihtiyaçlara, güncellenen müşteri taleplerine ve sıkı teslim tarihlerine uyum sağlayacak ve birden fazla proje üzerinde çalışabilecek adaylar

özgeçmiş ve portfolyolarını talents@illusionist.com.tr adresine gönderebilirler.

www.illusionist.com.tr
26
İş İlanları / 3D ANIMATOR
« Son İleti Gönderen: Illusionist Temmuz 06, 2021, 15:48:12 ÖS »
We are looking for an experienced 3d animator to be responsible for creating and managing digital assets in a fast-paced environment, interpreting concept art into its 3-dimensional realization and animation, creating high-end, sophisticated digital renderings for a wide range of our projects & shows. Collaborating with other teams (design, production, multimedia) to provide creative solutions, working on multiple projects with changing requirements, updated client requests, and tight deadlines are essentials for the role. The ideal candidate would have a degree from the faculty of design, communication, architecture, or a related branch from engineering, and a minimum of 5 years of experience in the related field.

Please send your CV and portfolio to talents@illusionist.com.tr

www.illusionist.com.tr
27
Donanım / Wacom tablet ve Asus Laptop donanım uyumsuzluğu
« Son İleti Gönderen: stuck Haziran 19, 2021, 18:35:54 ÖS »
Selamlar,
kullandığım tabletlerle ve bilgisayarla ilgili ara sıra bir sorun yaşıyorum. Bazı sebeplerden ötürü iki farklı tablet kullandım. Biri intuos pro 4, diğeri intuos draw. İkisi için de driver yükledim. Photoshop'ta çizim yaparken de fırça ayarlarını tanımlamak gerekebiliyor. Bunları yaptım.

Son bir yıl içerisinde, sanırım bilgisayar güncellemeleri sebebiyle ya da elektrikle ilgili sorunlardan ötürü intuos pro 4 sürücüleri devre dışı kaldı. Yeniden yükledim sorun bir süre sonra tekrar etti. Chrome sayfalarında scroll yaparken de cursor kayboluyor ve verimli bir gezinme olmuyordu. Photoshop'ta ve illustratorde çizim yapmak ise imkansız hale geliyordu. O sebeple intuos draw kullanmaya başladım.

Bilgisayarı açtığımda bazen özelliklerinden intuos draw için de ayar yapmam gerekebiliyor. Örneğin; use ink seçeneği aktif olmamasına rağmen bazen aktif olarak ayarlanmış görünüyor. Driver güncellemeleri sorun yaşadığım her süreçte yapıyorum, düzeliyor ancak tekrar edebiliyor.

Başka forumlarda bu tarz bir sorun yaşayan var mı diye baktım. Driver güncelle vs. gibi yanıtlar gördüm. Şu an sıkıntı yok ama sorunun tekrar etmesi sinir bozucu.

Kullandığım laptop Asus ve 9 yıllık. Bu tarz problemler yaşayanlar var mı? Sorun bilgisayar donanımı mı ile ilgili? Yoksa sistemle mi ilgili? Virüs mü var? Ne olabilir?
28
İş İlanları / Animasyon/Modelleme/Compositing Sanatçıları Arıyoruz (MAYA)
« Son İleti Gönderen: sinder Haziran 10, 2021, 21:54:37 ÖS »
Kartonrobot Animation olarak yeni başladığımız bir projede çalışmak üzere;
Karakter Animatörleri (Maya)
Texture ve basit shading yapabilecek 3D Modelleme sanatçısı (Maya)
Toon efekt (duman, toz, yıldırım vs.) uygulayabilecek compositing sanatçısı
aramaktayız. Bu alanlarda freelance çalışabilecek arkadaşlarımızın  contact@kartonrobot-istanbul.com adresine portfolyoları (iletişim bilgisi, telefon numaraları) ile başvurmaları rica olunur.

www.kartonrobot-istanbul.com
29
Maya / Ynt: Fps oyunlar için tabanca animasyonu eğitim videosu (maya ile)
« Son İleti Gönderen: stuck Mayıs 05, 2021, 22:05:26 ÖS »
Tabiki kullanabilirsiniz.
Teşekkür ederim :)
30
ISTFX Animasyon ve görsel efekt olarak, genellikle Salon, Platform, Tv vb... alanlarda sinema filmleri için görsel efekt çalışmaları yapmaktayız. Showreel :

Yeni sezonda çoklu projelerde çalışmak üzere sektöre, genç ve tutkulu takım arkadaşları eğitmek istiyoruz.

Çalışmalarımızın ağırlığı bir süre için, Tracking, Roto, Compositing vb..gibi alanlarda olacak.

Sonrasında ise sizin performansınıza göre çok daha büyük bir görsel efekt şirketinde kariyerinize devam etme imkanınız olacak.

Tercihimiz genelde tecrübe sahibi olmayan, öğrenmeye açık,
Görsel efekt, animasyon, grafik tasarım vb..alanlarına heyecan ve tutku besleyen takım arkadaşlarından yana.

Beşiktaş, Levent, Taksim vb... çevresine ulaşım sorunu olmayan arkadaşlar birer cv ile şimdiye kadar yaptıkları herhangi bir animasyon, showreel, test, vb… çalışmalarını aşağıdaki mail’e gönderebilirler.

memetemin@gmail.com

İlgilenen herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Sevgi ve Saygılarımla
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10