Gönderen Konu: Ekip genişletme çalışması...  (Okunma sayısı 12094 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Graf

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • vimeo
Ekip genişletme çalışması...
« : Kasım 21, 2008, 12:39:25 ÖS »
Hazırlamakta olduğumuz 3d dizi film ekibi 38 kişiye ulaştı. Fakat hala ihtiyaçlar bitmek bilmedi:) Ekibi genişletmeye çalışıyoruz. Bu nedenle renderciler, modelciler, kaplamacılar(texture), karakter animatörleri aranmaktadır. Başvuracakların Ankarada ikamet etmeleri öncelikli tercihimizdir. Şehirdışından başvuracakların ikameti sağlanacaktır.

Renderciler: Başvuracak arkadaşların modelleme veya diğer konularda tecrübeli olması gerekmiyor. Sadece mental ray üzerinden render alabiliyor olması, mental ray´ın inceliklerini bilmesi ve hazırlanmış sahneleri rendere vererek sonuçlarını takip etmesi beklenmektedir.

Modelciler: Karakter modelcileri öncelikle aranmaktadır. Özellikle cartoon karakter modelliyebilmek öncelikli beklentimizdir.

Kaplamacılar: Texture boyama, UVW açma-kaplama gibi konularda tecrübeli olması beklenmektedir.

Karakter animatörleri: Sadece ve sadece karakter animasyonu yapacaklarına ve animasyona doyacaklarına garanti veririm:D

Başvurular için;

mail: bozkurt(at)animax.com.tr
MSN: bgobeloglu(at)hotmail.com
Tel: 312 442 74 85
« Son Düzenleme: Kasım 21, 2008, 20:22:14 ÖS Gönderen: Graf »

Çevrimdışı osman safi (herbap)

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
Ynt: Ekip genişletme çalışması...
« Yanıtla #1 : Kasım 22, 2008, 12:55:14 ÖS »
daha ne olsun :) yok böyle ilan başka yerde valla

tebrikler (gönülden)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 23, 2008, 00:59:30 ÖÖ »
Not: ücret dolgundur :D
artık ortalıkta bik bik eden şikayet eden 3d ci görmek istemiyorum, işse iş, 3d'yse 3d, animasyonsa animasyon, Amerika'da değil, şurada Ankara'da bin trene yallah :)

Çevrimdışı Art.of.DarkRaven

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • emrebuyukbayram
« Yanıtla #3 : Kasım 23, 2008, 02:25:52 ÖÖ »
yalnız max kullanıyorlar ona dikkat etmek lazım, programı vermiorlar ben bir çok yerde ilanlarını gördüm max kullandıklarını yazsalar ona göre insanlarla masa otursalar daha ii olur gibi... sonradan sürpriz olmasın... :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı hamzabol

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.barakafilm.net
« Yanıtla #4 : Kasım 23, 2008, 12:51:20 ÖS »
Bence o çok önemli değil, yetenek olduktan sonra, , 1 ay içinde 3dsmax te aynı şekilde iş çıkarabilir .

Çevrimdışı uzak

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 23, 2008, 13:31:40 ÖS »
ankara uzak ve puslu ... :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı hamzabol

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://www.barakafilm.net
« Yanıtla #6 : Kasım 23, 2008, 13:55:11 ÖS »
tamamiyle psikolojik :)

Çevrimdışı Graf

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • vimeo
« Yanıtla #7 : Kasım 23, 2008, 17:11:32 ÖS »
Heheh, sağolun arkadaşlar iyi dilekleriniz ve yaklaşımlarınız için. Fakat max kullanmanın neresine dikkat etmek lazım, onu anlamadım. Tuzak mı kuruyoruz insanlara :D

Üstelik artık max fanlığı, maya hayranlığı diye bir şey kaldı mı artık yahu?.. Valla ben böyle şeyler hiç hissetmiyorum bünyede:) Bu konuda tamamen pragmatistim, işimize hangisi yarıyorsa o...

Kimse korkmasın başvururken. Zaten iş görüşmesinde ilk konuşulacak şeyler program vesairedir. Özellikle gizlemiyoruz yani, korkulmasın :P
« Son Düzenleme: Kasım 23, 2008, 17:17:20 ÖS Gönderen: Graf »

Çevrimdışı Art.of.DarkRaven

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • emrebuyukbayram
« Yanıtla #8 : Kasım 23, 2008, 19:38:43 ÖS »
:) beni tanıyan zaten bilir art niyetli söylemediğimi, animasyonun dili zaten aynıdır max veya maya xsi olması çok şey fark ettirmez ama yinede yeri gelince maya ve xsi ağırlığını hissetiriyor tabiki, benimle konuşurken ben maya/max konusunda anlaşamamıştık hatırlarsan o yüzden bu bilgiyide ben ekleyim istedim  :) inşallah çok büyük projelere imza atarsınız bozkurt abi, başarılar diliyorum...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Gokhan Sonmez (LW3D)

• Boş İşler Bakanı
  • Uzman
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gokhansonmez.com
« Yanıtla #9 : Kasım 24, 2008, 14:35:15 ÖS »
Fuar yoğunluğu nedeniyle, henüz mesajları görebiliyorum...

Öncelikle Graf (Bozkurt) ve ekip arkadaşlarını bu güzel girişimden dolayı tebrik ediyorum...Umarım ekipleri büyüyerek, başarılı çalışmalara imza atmaya devam eder... Çalışmak isteyen arkadaşlara tavsiye edebileceğimiz bir yapılanma... Daha ne diyelim :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Mehmet Karahasan

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Kasım 24, 2008, 22:21:51 ÖS »
gönlüm ankarada gerçekten. başarılı olmalarını diliyoruz. hepinize kolay gelsin.
  • 3D Generalist

Çevrimdışı NiyOo

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Kasım 24, 2008, 23:08:36 ÖS »
İmrenek takip ediyorum animax ı.ailevi durumlar istanbulda kalmayı gerektirmese bende başvuracaktım çok daha önceden.işe kabul edilirmiydik orasını bilemem ama bozkurt hocayla çalışmayı çok isterdim...

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Kasım 24, 2008, 23:09:18 ÖS »
Bu projede çalışan bir arkadaşımızın bize yaptığı ziyaretinde yapılan işlerden birkaç örnek gördüm ve çok beğendim gerçekten animasyon namına ciddi bir kalite söz konusu ki gördüklerim final hali değildi..Bu işi firma ismi vermeden sunsanız kesin yurtdışında yapılmış yorumları alır..Tebrik ediyorum bu ekibi..

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
« Yanıtla #13 : Kasım 25, 2008, 10:35:42 ÖÖ »
projeleri ve konularını çatpat duydum ama görsel görmek nasip olmadı

yokmudur bunun bir paylaşılabilecek resmi, konsepti, renderı... vs? :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Graf

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • vimeo
« Yanıtla #14 : Kasım 25, 2008, 12:09:18 ÖS »
Arkadaşlar destekleyen görüşleriniz için teşekkür ederim.

Malum gerekçeler yüzünden maalesef şu an herhangi bir görsel koyamıyoruz. Anlayışla karşılayacağınızı umut ediyorum. Ama zaten ocakta yayına girecek.

Bu arada o görselleri dışarı taşıyan arkadaşı gerçekten merak ettim Emre. İsmini alabilirsem kendisiyle ufak bir görüşmem olacak :D

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
« Yanıtla #15 : Kasım 25, 2008, 12:56:25 ÖS »
oppps! :)

merak ve heyecanla bekmekteyiz
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Gokhan Sonmez (LW3D)

• Boş İşler Bakanı
  • Uzman
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gokhansonmez.com
« Yanıtla #16 : Kasım 25, 2008, 13:52:43 ÖS »
şimdilik bununla idare et herbap :) Google'a atmış biri..

video.google.com/videoplay?docid=-5038986742486903595

Not: iş ilanına mesaj yazmayın diyen ben bile ilanı sulandırdım... Kusura bakmayın..Bence bu konuyu başka başlıkta irdelemek gerek...
  • 3D Generalist

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
« Yanıtla #17 : Kasım 25, 2008, 14:46:56 ÖS »
şimdilik bununla idare et herbap :) Google'a atmış biri..

video.google.com/videoplay?docid=-5038986742486903595

Not: iş ilanına mesaj yazmayın diyen ben bile ilanı sulandırdım... Kusura bakmayın..Bence bu konuyu başka başlıkta irdelemek gerek...

bravo... aha buda varmış... video.google.com/videoplay?docid=-4131263331945299309&hl=en

millet tozutmuş yaw... kim yüklüyor bunları allah aşkına, nasıl bir misyondur bu? :)

+ + +

son olarak proje hafiflediği zaman mutlaka ama mutlaka bir interview bekliyoruz...

gerek proje ve gerekse süreçler hakkında... yurdumun ayrodinamik 3dci gençleri görsünler bakalım öyle saatlerce render beklenirmiymiş, mentalray / vray kardeşmiymiş, maxmi dövüyormuş maya mı :) yoksa bunların hepsi yalanmıymış...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Gurkan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • www.gurkanyilmaz.net
« Yanıtla #18 : Kasım 25, 2008, 15:23:51 ÖS »
Bozkurt abi sevgiler saygilar oncelikle, projenin bu denli heyecanla beklenmesi cok guzel gercekten. Proje yayina ciktiginda elestirebilecek insanlar olacaktir mutlaka. Simdiden o arkadaslara on uyari olarak soylemek istedigim, bu projenin cok kisitli bir zaman diliminde gerceklestirildigini goz ardi etmesinler. Turkiye icin cok heyecan verici ve ciddi bir olusum. Imkani olanlar bu olusumda bulunurlarsa cok sey kazanacaklar.

Bu arada gorselleri disari sizdiran sahsi bende merak ettim acikcasi  ;D kim o curuk elma acaba   ;D. Tum ekibe selamlar, tekrar gorusmek dilegi ile sevgi ve saygilar...
  • 3D Animator

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : Kasım 25, 2008, 17:08:12 ÖS »
bunda fazla büyütülecek bir durum söz konusu değil yani görsellerin dışarıya taşınma olayından bahsetmişsiniz ama öyle bir durum yok içiniz rahat olsun bence , taşınmış ve de kötü niyetli bir hareket olmuş olsaydı burda herkes proje hakkında çoktan bir fikir sahibi olmuş olurdu..çürük elma tabiride çok yanlış bu arada..