Gönderen Konu: Pro Tools'dan gelen e-mail :)  (Okunma sayısı 10544 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Pro Tools'dan gelen e-mail :)
« : Ocak 13, 2010, 13:25:12 ÖS »
bu aslında Logic'in yeni versiyonundaki Flex editingi anlatan bir video ama 1:38 de rakibi ProTools'dan geldiği varsayılan e-mail çok komik :)

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Ynt: Pro Tools'dan gelen e-mail :)
« Yanıtla #1 : Ocak 13, 2010, 13:30:19 ÖS »
hahaha

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 13, 2010, 15:27:32 ÖS »
sesle müzikle uğraşan başka kimse yok mu forumda ya gelse birileri ya 3d 3d içimiz dışımız 3d biraz da ses müzik paylaşalım, yoksa chat gibi oluyor aramızda başbaşa muhabbet Emre :p

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 13, 2010, 16:35:49 ÖS »
:) aynen öyle , bu arada Cubase'de uzun süredir audio quantize , slicing özellikleri mevcut idi..ama Logic te bunu 2 tık ile çözmüşler..

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 13, 2010, 16:37:48 ÖS »
sesle müzikle uğraşan başka kimse yok mu forumda ya gelse birileri ya 3d 3d içimiz dışımız 3d biraz da ses müzik paylaşalım, yoksa chat gibi oluyor aramızda başbaşa muhabbet Emre :p

Hem müzik hem sinema sektörü ila alakalı :) Çok yaşa John Williams...mükemmel bir çalışma

Kod: [Seç]
http://www.youtube.com/watch?v=lk5_OSsawz4&feature=fvw

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 13, 2010, 16:47:18 ÖS »
:) aynen öyle , bu arada Cubase'de uzun süredir audio quantize , slicing özellikleri mevcut idi..ama Logic te bunu 2 tık ile çözmüşler..

protoolsda da vardı benzer bişey de işte sanırım elle direk çekip uzatma kısaltma yapıyorsun ya heceleri sesleri bu yenilik gibi geldi herkese (bana da).

Çevrimdışı deadric

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 19, 2011, 11:38:21 ÖÖ »

Ben 3d ye yeni başladım ama uzun süredir ses ve müzikle uğraşıyorum. Daha doğrusu uzun süredir müzikle, 1 yıldır da sesle  uğraşıyorum. Sonar kullanıcısıyım. Evrimart ile (huseyinoz) birkaç sound fx işim de oldu. Atak helikopter animasyonu projesindeki ses efektleri ve müzikleri ben yapmıştım mesela.
« Son Düzenleme: Ocak 19, 2011, 11:42:14 ÖÖ Gönderen: deadric »

Çevrimdışı PloKoon

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Ocak 19, 2011, 16:51:35 ÖS »
bende müzisyenim hemen atlıyım renoise kullanıyorum taa amigadan octamed dir pro tracker dır sonra cubase pc mad tracker falan enson renoise da kaldım cubase de var. maya 44 ses kartı kullanıyorum eskiden gina vardı işte evde. american rock gitaristiyim. suhr custom s5, jem evolution, marshall kafa kabinim var onlarla kayıt yapıyorum birde rode ntk tube condenser im var. öyle kayıtlar mayıtlar işten vakit buldukça yapıyorum. gene vakit bulursam 4-5 tane satmayacak bir albüm projemi bitiricem işte falan filan :)

Çevrimdışı deadric

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Ocak 19, 2011, 17:13:45 ÖS »
bende müzisyenim hemen atlıyım renoise kullanıyorum taa amigadan octamed dir pro tracker dır sonra cubase pc mad tracker falan enson renoise da kaldım cubase de var. maya 44 ses kartı kullanıyorum eskiden gina vardı işte evde. american rock gitaristiyim. suhr custom s5, jem evolution, marshall kafa kabinim var onlarla kayıt yapıyorum birde rode ntk tube condenser im var. öyle kayıtlar mayıtlar işten vakit buldukça yapıyorum. gene vakit bulursam 4-5 tane satmayacak bir albüm projemi bitiricem işte falan filan :)

Bende de Esi Maya44e var :)

Kayıtlarınızın olduğu bir sayfa vs. varsa duymak isterim. Ben de rock-metal kayıtlar yapıyorum. İşten zaman bulamama sorunu bende de var.

Çevrimdışı Yusuf ES

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • My web site
« Yanıtla #9 : Ocak 19, 2011, 22:20:00 ÖS »
Bende eskiden Dance e-jay kullanmıştım . :-[  eheh hehe  :-\
  • 3D Generalist

Çevrimdışı PloKoon

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Ocak 19, 2011, 22:23:14 ÖS »
mysapce de var kayıtlar lakin eskiler. yenileyeceğim. yenileyince sana haber veririm. maya 44 kullanıcısı ile karşılaşmak çok enteresan sadece bende var sanıyordum :) harika bir karttır latency değeri makul dip gürültüsü kararında kabul edilebilir.

Çevrimdışı Haluk Zengin

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Haluk Zengin
« Yanıtla #11 : Ocak 20, 2011, 14:20:59 ÖS »
olmazmı hiç..bende bir kaç yıldır audiophilie 192 kullanıcısıyım..FL studio ve adobe audution dışında pek yazılım kullanmamaış olmama rağmen uzun süre okul yıllarında beraber çalmaya başladığımız 2005 e kadar beraber güzel cover lar yaptığımız bi grubum vardı..Lakin artık işten pek vakit ayıramıyorum...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı deadric

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : Ocak 20, 2011, 14:34:31 ÖS »
Bende eskiden Dance e-jay kullanmıştım . :-[  eheh hehe  :-\

:) Ben de kullanmıştım problem yok.