Gönderen Konu: Imaj Tv  (Okunma sayısı 4202 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sinancg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Imaj Tv
« : Ağustos 04, 2005, 20:39:25 ÖS »
Imaj Tv, post prodüksiyon stüdyosunda grafik bölümünde görev yapacak elemanlar işe alınacaktır.

ref:3D_XSI
Tv reklamları ve/veya uzun metraj filmlerde modelleme, texture, aydınlatma, karakter animasyon yapacak XSI kullanıcıları

ref:3DS_MAX
Yakında Max üzerinde oluşturulacak pipeline'da yer alacak 3DS Max kullanıcıları

ref:EXP_COMP
Konusunda deneyimli, tercihen FFI, Combustion, After Effects programlarını kullanan compositing artistleri

ref:NEW_COMP
Compositing konusunda hevesli, ileride bu işi yapmaya hevesli, uzun saatlerini makina başında geçirmek isteyen gençler

Ortak özellikler:
Konuşacak kadar olmasa da tek başına kalınca kullanım kılavuzuna bakıp derdini çözebilecek kadar İngilizce bilen,
Düzenli bir iş ortamında, uzun çalışma saatleri sonunda yaptığı işi ekranda seyredip keyif almak isteyen,
Elinden gelenin en iyisini yapıp daha iyisini yapmak isteyenlerle çalışmak istiyoruz.

Yukarıdaki ref'lerle imaj@sinanvural.com adresine CV'nizi gönderin, lütfen attachment olarak animasyon veya resim göndermeyin. Mümkünse aşağıdaki adrese CD olarak gönderin.

Kolay gelsin

Sinan Vural
Senior compositor
Imaj TV
Hikaye Sok. No:9
Esentepe
İstanbul

Çevrimdışı Gokhan Sonmez (LW3D)

• Boş İşler Bakanı
  • Uzman
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gokhansonmez.com
Imaj Tv
« Yanıtla #1 : Ağustos 05, 2005, 01:58:27 ÖÖ »
Foruma hoşgeldiniz Sinan Bey,

umarım bilgi ve deneyimlerinizi bizlerle paylaşacak zamanınızda olur.

çalışmalarınızda başarılar dilerim...

Gokhan
  • 3D Generalist

sirneo

• Ziyaretçi
Re: Imaj Tv
« Yanıtla #2 : Ağustos 05, 2005, 02:39:46 ÖÖ »
Alıntı yapılan: "sinancg"
Imaj Tv, post prodüksiyon stüdyosunda grafik bölümünde görev yapacak elemanlar işe alınacaktır.

ref:3D_XSI
Tv reklamları ve/veya uzun metraj filmlerde modelleme, texture, aydınlatma, karakter animasyon yapacak XSI kullanıcıları

ref:3DS_MAX
Yakında Max üzerinde oluşturulacak pipeline'da yer alacak 3DS Max kullanıcıları

ref:EXP_COMP
Konusunda deneyimli, tercihen FFI, Combustion, After Effects programlarını kullanan compositing artistleri

ref:NEW_COMP
Compositing konusunda hevesli, ileride bu işi yapmaya hevesli, uzun saatlerini makina başında geçirmek isteyen gençler

Ortak özellikler:
Konuşacak kadar olmasa da tek başına kalınca kullanım kılavuzuna bakıp derdini çözebilecek kadar İngilizce bilen,
Düzenli bir iş ortamında, uzun çalışma saatleri sonunda yaptığı işi ekranda seyredip keyif almak isteyen,
Elinden gelenin en iyisini yapıp daha iyisini yapmak isteyenlerle çalışmak istiyoruz.

Yukarıdaki ref'lerle imaj@sinanvural.com adresine CV'nizi gönderin, lütfen attachment olarak animasyon veya resim göndermeyin. Mümkünse aşağıdaki adrese CD olarak gönderin.

Kolay gelsin

Sinan Vural
Senior compositor
Imaj TV
Hikaye Sok. No:9
Esentepe
İstanbul

Öncelikle size sormak istediğim birkaç nokta var,

Ben 3D_XSI karakter animasyonun body rigging yapıyorum daha doğrusu script yazmayı biliyorum,XSI'ın diğer özelliklerini med olarak biliyorum.

EXP_COMP da için ise combustion kullanıyorum,

ortak özellikler bana uyuyor, sormak istediğim çalışma şartları nelerdir, bulunduğumuz yer önemlimi?[istanbul dışı]

iyi çalışmalar.

Çevrimdışı sinancg

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Imaj Tv
« Yanıtla #3 : Ağustos 16, 2005, 22:34:18 ÖS »
Sirneo, eğer İstanbul'a taşınmayı düşünürsen konuşalım.

Sinan Vural

Çevrimdışı mehmetyapman

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
cok hevesliyim ama
« Yanıtla #4 : Ağustos 20, 2005, 13:51:36 ÖS »
uzun zamandır maya kullanıcısıyım ayrıca 3d max te baya iddalıyım ama maya 'ya döndüğümden beri yüzüne bakmıyorum ki ne gerek var.
su an avrasya radio televizyonun da(art) graphics design bölümünden sorumluyum
3d animator - logo design - generic - stüdyo design - haber masası design ları -- virtual studio - aylık dergi lerin büyük bölümü benim kontrolümdedir.
benim amacım realist görüntüler ve aksiyon sahneleri oluşturmaktır . ve en büyük hobim 3 boyuttur.sizin projelerinizi zevkle evimden yapabileceğimi, düşünüyorum referans olarak art nunu izleyebilir http://animfx.4t.com adresine gözata bilirsin gerci fazla bişey yok ama kendi simamın 3d bir hali bulunmaktadır her zaman online hesabım mehmetyapman@hotmail.com