Gönderen Konu: Boujou'dan 3D Max'e hareket alamıyorum  (Okunma sayısı 2355 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadiryilmaz4

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Boujou'dan 3D Max'e hareket alamıyorum
« : Mayıs 15, 2017, 19:32:41 ÖS »
Arkadaşlar Drone görüntüsüne model yerleştirmek için Boujou'dan trackleri atiyorum. Çıkış aldıktan sonra 3Dmax'e alıyorum. Default'a tıklayıp backgroundımı yerleştiyorum fakat trackler sabir kalmıyor hareket ediyor. Bir de objenin çıkışını alamadım simsiyah çıkıyor after'a atınca. (PNG olarak çıkış alıyorum)

• 3D Generalist

Çevrimdışı ali3ds1

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Boujou'dan 3D Max'e hareket alamıyorum
« Yanıtla #1 : Mayıs 15, 2017, 23:57:16 ÖS »
fps dk et
  • 3D Generalist

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 16, 2017, 11:26:16 ÖÖ »
fps dk et

aldım ama bu seferde after'a aldığım 3D Max görüntüsüyle videoyu üst üste bindirince 3D Max'ten aldığım obje kayıyor
  • 3D Generalist

Çevrimdışı brainscan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 16, 2017, 11:38:33 ÖÖ »
bahadır dosyaları bana at wetransferden yardımcı olayım sana... teknik bilmeden bu işi yapman zor gerçekten..acil bir işin varsa halledelim yok zamanım çok dersen bence kitabı var onu oku..

Çevrimdışı brainscan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 16, 2017, 14:29:23 ÖS »
aldın mı bahadir mailimi? zannedersem senin preview tek resim üzerinden yapılmış gibi eğer test sahnesini max üzerinden aldıysan..after effect e atarsan o zaman olmaz o kayma o yüzden büyük ihtimalle..yani maxte ALT+B tuşuna bas use files de sonra tüm sekans ı yükle hatta yazarken aklıma geldi sen maxte sekansları çağırırken sequence seçeneğini seçmezsen eğer tek resim atar o yüzden previewde tek resim üzerinden previz yapar..

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Mayıs 16, 2017, 14:34:20 ÖS »
aldın mı bahadir mailimi? zannedersem senin preview tek resim üzerinden yapılmış gibi eğer test sahnesini max üzerinden aldıysan..after effect e atarsan o zaman olmaz o kayma o yüzden büyük ihtimalle..yani maxte ALT+B tuşuna bas use files de sonra tüm sekans ı yükle hatta yazarken aklıma geldi sen maxte sekansları çağırırken sequence seçeneğini seçmezsen eğer tek resim atar o yüzden previewde tek resim üzerinden previz yapar..

hallettim mail attim teşekkürler :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı brainscan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mayıs 16, 2017, 14:35:09 ÖS »
iyi süper sevindim..