Gönderen Konu: Video Ekleme Deneme  (Okunma sayısı 5834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Engin_Arslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Engin Arslan
Video Ekleme Deneme
« : Mayıs 03, 2009, 11:27:29 ÖÖ »
vimeodan nasil video ekleniyor acaba?

« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2009, 12:39:15 ÖS Gönderen: Engin_Arslan »

Çevrimdışı guero

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • www.vimeo.com/guero
Ynt: Video Ekleme Deneme
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2009, 14:51:04 ÖS »
üyeligini yapıp log-in oluyorsun ve upload butonundan ekliyosun...buraya nasıl eklendigini soruyosan adrsi yapıstırman yeterli

Çevrimdışı uguryetiskin

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • www.uguryetiskin.com
« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2009, 15:38:54 ÖS »
Efectler partiküller gayet iyi gözüküyor elinize sağlık. 2 ay sürdü demişsiniz ara ara baktığınızdan yada akşamları baktığınız içinmi okadar sürdü? Kullandığınız 3rd party yazılımlar yada pluginler var mı?

Çevrimdışı osman safi (herbap)

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
« Yanıtla #3 : Mayıs 04, 2009, 01:36:00 ÖÖ »
breakdown yapmasan, geçip giden bir efekt...

eğilmek öğrenmek adına başarılı bir sahne ama prodüksiyon ortamında belli bile olmayacak efektler için daha pratik çözümler üretmek gerekir?
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Engin_Arslan

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Engin Arslan
« Yanıtla #4 : Mayıs 04, 2009, 04:06:40 ÖÖ »
@ugur: iki ay dememin bir sebebi iki saniye arasindaki vakit farki arasinda tezat kurmakti. iki saniye ve bir bucuk ay ya da bir ay uc bucuk gun kulaga cok hos gelmiyor. :) demoreelimdeki cogu isi 3 aylik bir zaman icinde yaptim. o yuzden buna ne kadar vakit harcadigimi net soyleyemiyorum. 3rd party olarak blastcode kullandim.

@herbap: aslinda sahneyi biraz daha uzun tutabilsem harcanan caba daha anlamli olabilecekti. simdi baktigimda kamera hareketimi yanlis ayarladigimi goruyorum. trenin trene carptigi cok anlasilmiyor. ama bazi maya sorunlari yuzunden (batch renderin calismamasi gibi) ve sistem kaynaklarinin yetersizlginden ilk kamera kararimda sikisip kaldim. Produksiyonun sinirlamalarina gore elbette sahneyi optimize etmek gerekir.