Gönderen Konu: ÇEKİRGE PRODUCTION çalışma arkadaşları arıyor  (Okunma sayısı 3485 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı vir3d

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ÇEKİRGE PRODUCTION çalışma arkadaşları arıyor
« : Nisan 15, 2006, 15:28:50 ÖS »
Çekirge production, 3ds max ve after effects kullanabilen fulltime çalışma arkadaşları aramaktadır.
İlgilenenlerin showreel lerini aşşağıdaki e-posta adreslerine göndermeleri rica olunur.

motion@cekirgeproduction.com
cekirgeproduction@hotmail.com
tel: 0212 320 62 29
OFİS: şişli/okmeydanı

Çevrimdışı etezer

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Sevgili Çekirge Prod.
« Yanıtla #1 : Nisan 15, 2006, 20:57:36 ÖS »
Sevgili Çekirge Prod. Yetkilisi arkadaşım, İnternet adresine 650 MB lık bir showreel nasıl gönderebilirim? Tarif edebilirsen sevinirim. Bunun yerine yapılan işlerin isimlerinin bulunduğu 65 K'lık bir referans listesi isteseniz daha kolay olabilir! mi?  :)

Saygılarımla..

Çevrimdışı vir3d

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Re: Sevgili Çekirge Prod.
« Yanıtla #2 : Nisan 15, 2006, 22:44:36 ÖS »
Alıntı yapılan: "etezer"
Sevgili Çekirge Prod. Yetkilisi arkadaşım, İnternet adresine 650 MB lık bir showreel nasıl gönderebilirim?

Çok değerli kıymetli sine fx üyesi arkadaşım. Siz 650mb lık dosyayı e-postanıza attach layarak mail adreslerine göndermeyi deneyin lütfen.

Çevrimdışı etezer

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Showreel
« Yanıtla #3 : Nisan 17, 2006, 18:07:28 ÖS »
Sevgili çekirge production yetkilisi arkadaşım :) Ne yazık ki, 650 mb'lık showreel'imi gönderemiyorum. Aslına bakılırsa Türkiye de ilk internet kullanıcılarından biri, hatta İlk interaktif web sitesini yapan kişi olarak bunun biraz zor, hatta imkansıza yakın felan olduğunun farkındayım. Ama niyetim "showreel" kelimesini anlamının dışında kullanmanızdan ötürü basit bir takılmaydı. Bu kadar alınacağınızı bilseydim böyle bir şaka yapmazdım. Bol özürler...

Çevrimdışı Emre Goren

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
ÇEKİRGE PRODUCTION çalışma arkadaşları arıyor
« Yanıtla #4 : Nisan 25, 2006, 13:44:46 ÖS »
:) sayın Ergin Tezer..seneler oldu karşılaşmayalı..en son 1995 civarında görüşmüştük sanırım..

Çevrimdışı etezer

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
selam
« Yanıtla #5 : Nisan 26, 2006, 10:35:55 ÖÖ »
Selam olsun sana eski dost...