Gönderen Konu: Snappers Facial Rig  (Okunma sayısı 4537 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Snappers Facial Rig
« : Mayıs 27, 2014, 18:29:25 ÖS »
İzlemeyen varsa;

"Snappers Facial Rig for Maya (also available for 3dsMax) + dx11 or Cg skin shader with multiple wrinkles maps + Rig Manager to handle selection and to create/save poses."

• Illustrator

Mumya

• Ziyaretçi
Ynt: Snappers Facial Rig
« Yanıtla #1 : Mayıs 27, 2014, 19:48:34 ÖS »
Kırışıklığı Automap ile veriyorsa, o zaman her karakterin kırşıklığı aynı olacaktır, bu bir sorun. Acaba Automap'lerin çeşitleri var mıdır? Genç de olabilir çok yaşlıda olabilir, ki bazılarının yanakları dolu olmaz, o zaman kırşıklık artar, bazılarıda tombuldur, o zaman onda da çok basit kırışıklıklar olur.

Çevrimdışı natulus

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 28, 2014, 00:05:49 ÖÖ »
indirebileceğimiz bir link var mı? websitesinde de herhangi bir şey yok..

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Mayıs 28, 2014, 03:08:23 ÖÖ »
https://www.facebook.com/pages/Motion-Capture-Egypt-Snappers-Systems/138488292872249

youtube linkinden, facebook sayfalarına gelen yorumlarda da bir kaç kişi "ne zaman alabileceğiz" diye sormuş. İştah kabartıcı gerçekten. =)
  • Illustrator

Mumya

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : Mayıs 28, 2014, 03:14:44 ÖÖ »
Bugün sabahtan herkes bunu konuşuyordu. Hatta bir tane animator arkadaş "Acaba böyle bir rig ile çalışabilecek miyiz" diye iç çekti. Sonra ben "plugin" olduğunu söyleyince, "nerden indirecez" diye sordu. "Demosu çıktığına göre yakında piyasaya sürülür, satın alırsın" dedim. "Ha o zaman boşver" dedi. (Hepsi Gerçek, burası Türkiye)

Acaba Yeni Avatar filmi, bu plugini kullanır mı, yoksa yine ilkin yaptığı gibi karakterlerini tek tek zbrushta kırışıklıklarını, oyuncuya göre hazırlar mı?

Çevrimdışı brainscan

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Mayıs 29, 2014, 12:37:51 ÖS »
benim ilk deneyeceğim şey bu locatorları daha önceden yaptığım yüz mocap'ine senkronize etmek olur o zaman sonuçlar güzelse işte o zaman kafamdaki projeyi yapmaya başlayabilirim :)

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Mayıs 29, 2014, 16:53:03 ÖS »
benim ilk deneyeceğim şey bu locatorları daha önceden yaptığım yüz mocap'ine senkronize etmek olur o zaman sonuçlar güzelse işte o zaman kafamdaki projeyi yapmaya başlayabilirim :)

yapılmışı var.

• Illustrator

Çevrimdışı MOZoner

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • moz
« Yanıtla #7 : Mayıs 30, 2014, 20:19:22 ÖS »
Allahuekber