Gönderen Konu: OYUN ve ANIMASYON SEKTORU, GELECEGINI BEKLIYOR...  (Okunma sayısı 3631 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı simulacrum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
OYUN ve ANIMASYON SEKTORU, GELECEGINI BEKLIYOR...
« : Mayıs 19, 2009, 16:30:56 ÖS »
METUTECH-ATOM, oyun ve animasyon sektorunde kendini kanitlamak isteyen genclere staj ve calisma imkani sunuyor...

Turkiye'nin ilk ve tek on-kulucka merkezi METUTECH-ATOM, gundelik oyunlardan, animasyona; 2 ve 3 boyutlu gorsellestirme çalismalarindan, web tabanli oyunlara; egitim amacli interaktif ortamlardan, reklam ve pazarlama uygulamalarina kadar genis bir alanda faaliyet gosteren girisimci gruplardan olusmaktadır. METUTECH-ATOM’da calisacak ogrenci ve mezunlar, hem yaratici yonlerini ortaya koyabilecekleri rahat bir ortamda disiplinlerarasi uyum icinde calismayi ogrenecekler, hem de teknik ve is gelistirme konularinda tecrube ve yetkinliklerini artirma imkani bulacaklar.

Herhangi bir universite ya da bolum sinirlamasi olmadan; grafik tasarim, modelleme, animasyon, yazilim ve isletme alanlarinda calisma imkani saglayacak olan METUTECH-ATOM’ a basvurular 25 Mayıs Pazartesi gunu 17.30’a kadar devam edecek. Basvurular, ozgecmis ve niyet mektubuyla birlikte METUTECH-ATOM’a e-mail yoluyla ulastirilabilecek. Basvurularin hangi alana yonelik yapildigini belirleyebilmek icin, ilan kodu da basvuru mailinde belirtilmelidir. Tasarim alanlariyla ilgili basvuranlarin onceki calsmalarini iceren demo reel ve portfolyolarini kargo ile ya da ilgili link veya web sitesi adresini e-mail ile METUTECH-ATOM’a gondermeleri gerekmektedir. Basvuru surecinin ardindan, uygun bulunan adaylarla mail ya da telefon araciligiyla iletisime gecilecek ve birebir mulakat gerceklestirilecek.

METUTECH-ATOM 2009 pozisyonlari ve basvuru sureci hakkinda daha detayli bilgi icin ekteki dokumani inceleyebilirsiniz.

Iletişim:
METUTECH-ATOM
Animasyon Teknolojileri ve Oyun Geliştirme Merkezi
Ofis      : +90 312 210 0133     
E-mail : metutech-atom@metutech.metu.edu.tr   
Web    : www.metutech-atom.org                 
Adres  : ODTÜ Teknokent Galyum Blok
ODTÜ, 06531, Çankaya, Ankara/Türkiye

Çevrimdışı guero

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • www.vimeo.com/guero
Ynt: OYUN ve ANIMASYON SEKTORU, GELECEGINI BEKLIYOR...
« Yanıtla #1 : Mayıs 20, 2009, 10:08:22 ÖÖ »
"METUTECH-ATOM" bunu daha önce duymustum ...kendini geliştirmek isteyen gençler için iyi bir fırsat olsa gerek ...

Çevrimdışı _İSAYO_

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Mayıs 20, 2009, 11:54:54 ÖÖ »
keske istanbulda olaymış :(

Çevrimdışı metinakcakoca

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • CG Artist | 3D Generalist
« Yanıtla #3 : Mayıs 21, 2009, 10:34:07 ÖÖ »
yok yok Ankara'da olması gayet iyi :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı simulacrum

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Mayıs 21, 2009, 11:32:54 ÖÖ »
Avantajları ve dezavantajları var tabi bu durumun.
Türkiye'de bu sektörün ikinci ayağının gelişimi açısından bence Ankarada olması faydalı oldu.

burada türkiyenin bir çok şehrinden (istanbul, antalya, izmir, muğla,vs.) gelen arkadaşlar var. o anlamda hayli idealistler bu insanlar. e zaten bu sektörün ihtiyaç duyduğu insanlarda olması gereken niteliklerin başında geliyor idealizm.

ben elçilik görevimi yaptım. katılacak herkese şimdiden ii eğlenceler diliyorum, katılamayacak arkadaşları da teselli ödülü olarak kucak dolusu ATOM gönderiyorum:D

Çevrimdışı Gokhan Sonmez (LW3D)

• Boş İşler Bakanı
  • Uzman
    • Profili Görüntüle
    • http://www.gokhansonmez.com
« Yanıtla #5 : Mayıs 22, 2009, 12:49:45 ÖS »
paylaşım ve bilgilendirme için çok teşekkürler simulacrum...

faaliyetler ve yapılanlar hakkında her zaman bilgi ve haberleri bekleriz...
  • 3D Generalist