Gönderen Konu: Deve ve çöl...  (Okunma sayısı 2824 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhammed Bulut

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Deve ve çöl...
« : Aralık 08, 2009, 14:53:00 ÖS »

Model, rig, hareket kendime aittir...(20.12.2009 da Video değiştirildi...)
 Max 2009 + Ae
« Son Düzenleme: Aralık 20, 2009, 15:07:02 ÖS Gönderen: produc »

Çevrimdışı rehakaraca

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Ynt: Deve ve çöl...
« Yanıtla #1 : Aralık 08, 2009, 15:10:38 ÖS »
produc model ve ambiyans güzel. fakat yürüme animasyonuna bir el atmalısın. Eminim animasyon senin içinede sinmemiştir. toynakların bükülmesini hiç fark edemedim ayakların pozlarını incelemeni tavsiye ederim.

İşte güzel bir kaynak
başarılar iyi çalışmalar

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Aralık 08, 2009, 15:19:29 ÖS »
produc model ve ambiyans güzel. fakat yürüme animasyonuna bir el atmalısın. Eminim animasyon senin içinede sinmemiştir. toynakların bükülmesini hiç fark edemedim ayakların pozlarını incelemeni tavsiye ederim.

İşte güzel bir kaynak
başarılar iyi çalışmalar

Teşekürler.. Haklısın ben yukarı doğru bükmeye çalışmıştım :). düzelteceğim inş.

Çevrimdışı Onur3d

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Aralık 08, 2009, 16:24:47 ÖS »
Ortam ve render çok güzel bence ellerine sağlık :)
Reha abinin dediği gibi yürüyüşte problem var.
  • 3D Generalist

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Aralık 08, 2009, 16:43:29 ÖS »
Ortam ve render çok güzel bence ellerine sağlık :)
Reha abinin dediği gibi yürüyüşte problem var.

Teşekkürler Onur. Ayrıca yürüşte bir hata daha var ben yeni farkettim :).

Çevrimdışı Romeo.

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Aralık 08, 2009, 16:50:23 ÖS »
çok güzel bir model, güzel bir sahne olmuş ancak arkadaşların belirttiği gibi animasyon biraz naif kalmış genel olarak bence bu sahne birkaç gün daha uğraşmana değer animasyon için...

bileklerle beraber karakterin vücut ağırlığını belli etmelisin bu karakter için şayet animasyon deneyimin yoksa seni biraz zorlıycaktır çünk dört ayaklı ağır bir hayvanın vücut mekaniği öyle çok kolay birşey değil "the animator's survival kit" te anlatıyo bu konuyu çok güzel diğer konuları olduğu gibi, bir de "Animals in Motion" a bakmalısın envai çeşit mahlukatın yürümeleri var kare kare bu kaynakta da...

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Aralık 08, 2009, 17:02:23 ÖS »
çok güzel bir model, güzel bir sahne olmuş ancak arkadaşların belirttiği gibi animasyon biraz naif kalmış genel olarak bence bu sahne birkaç gün daha uğraşmana değer animasyon için...

bileklerle beraber karakterin vücut ağırlığını belli etmelisin bu karakter için şayet animasyon deneyimin yoksa seni biraz zorlıycaktır çünk dört ayaklı ağır bir hayvanın vücut mekaniği öyle çok kolay birşey değil "the animator's survival kit" te anlatıyo bu konuyu çok güzel diğer konuları olduğu gibi, bir de "Animals in Motion" a bakmalısın envai çeşit mahlukatın yürümeleri var kare kare bu kaynakta da...

Teşekkürler romeo... kaynaklar faydalı olacak eminim, kimse farketmedi ben söyleyim ön dizler geriye doğru bükülüyor:).
Normalde öne doğru bükülmesi gerek...

Çevrimdışı Romeo.

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Aralık 08, 2009, 17:08:54 ÖS »
"Animals in Motion" faydalı olacaktır, "the animator's survival kit" ise bakmaya mecbur olduğun bişey zaten... okumasan bile pozları şemaları terimleri incelemen gerek mutlaka.

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Aralık 08, 2009, 17:12:40 ÖS »
"Animals in Motion" faydalı olacaktır, "the animator's survival kit" ise bakmaya mecbur olduğun bişey zaten... okumasan bile pozları şemaları terimleri incelemen gerek mutlaka.

Tamam romeo bakacam söz:). Gerekirse tüm keyleri siler tekrar başlarım...Lafı olmaz :) teşekkürler...
« Son Düzenleme: Aralık 08, 2009, 22:51:55 ÖS Gönderen: produc »

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Aralık 08, 2009, 22:52:21 ÖS »
Yeni baktım, söylediğin siteler gerçekten çok faydalıymış romeo. Tekrar teşekkürler..
biraz düzgün hali...
http://blip.tv/play/AYG1zVEC
« Son Düzenleme: Aralık 15, 2009, 01:39:26 ÖÖ Gönderen: produc »