Gönderen Konu: Konseptler (Tual)  (Okunma sayısı 34776 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tual

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Konseptler (Tual)
« Yanıtla #80 : Aralık 11, 2014, 17:46:16 ÖS »
Allah Allah aşağıdaki imajları diğer sitelerde paylaşmıştım niyeyse burayı es geçmişim, ilgiiinnç,
hiç cevap alamadığım için gözümden mi düşüyor acaba burası yavaş yavaş onun için mi unutmuşumdur, ileride hiç mesajda çekmeye gereksinim duymayacağım belki de  iyice hafızamdan silinecek gibi, neyse

Stuck teşekkür ederim yorumun için sende olmasan burası hayalet kasabası valla, gerçi üçbinin üzerinde üyesi var görünüyor.
Aşağıda da bir render almıştım onu da paylaşıyorum stuck senin için, iyi çalışmalar.

• 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : Aralık 12, 2014, 01:02:32 ÖÖ »
Bana özel paylaşım için teşekkür ederim Tual. :D Bir şey dikkatimi çekti. http://www.verold.com/projects/5489529996551baf540043a0 bu linkteki modelde camera "far clip plane" için ayar yapmak lazım mı acaba? Yapılabiliyor mu? Parça birleşim yerlerindeki bozulmalar, kıpırtılar için diyorum.
  • Illustrator

Çevrimdışı Tual

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : Aralık 12, 2014, 09:44:58 ÖÖ »
Düzenleme yaparken aslında böyle bir sorun yoktu hatta belki beş altı kere bakmışımdır bu sayfaya düzenleme sonrasında yine olmamıştı sonra bir anda böyle bir sorunun oldu, neden bilemiyorum. Çok da üstüne düşmedim webgl ile igili olduğunu gpu render olayına felan bağladım sıkıntı etmedim. Taaaki senin mesajına kadar :)
Bir bakarım gün içinde buraya da yazarım.  :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Tual

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : Nisan 10, 2015, 17:17:14 ÖS »
Bazı şeyler

• 3D Generalist

Çevrimdışı Tual

• Üye
  • **