Gönderen Konu: Covid-19  (Okunma sayısı 1213 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Covid-19
« : Mart 22, 2020, 02:31:32 ÖÖ »
Selamlar arkadaşlar, uzun zamandır forum diğer sosyal medya hesaplarının da tesiriyle durgun bir döneme girmişti. Nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Evde misiniz? İnsanlığın başına bela olan Covid 19 isimli Corona virüsünden korunmak için nasıl önlemler alıyorsunuz?

• Illustrator

Çevrimdışı vertexus

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Realtime 3D model portfolyom
Ynt: Covid-19
« Yanıtla #1 : Nisan 22, 2020, 15:49:06 ÖS »
Merhabalar, forum linkedin moduna girdiğinden beri ilgimi çekmiyor artık.
Virüs mevzusuna gelirsek şimdilik hayattayız:)
Kendi adıma konuşursam 15 günde bir alışveriş yapmak dışında sokağa çıkmıyorum.
Zaten evden çalışıyorum.Dengeli beslenmeye,hasta olmamaya dikkat ediyorum.Eve kum torbası aldım arada işten ara verip onu pataklıyorum.Boş zamanlarda hobilerimle ilgileniyorum.Pek sıkıldığım söylenemez yinede bisikletle gezmeyi acayip özlediğimi farkettim.

• 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2020, 01:17:50 ÖÖ »
Selamlar, bu virüs sebebiyle bir çok şeyin kıymetini anlamış olduk. Herkes öğrendi. Ev temizliği yapmayı, ütü yapmayı, bulaşık yıkamayı, yemek yapmayı, ekmek pişirmeyi, evden derse katılmayı, toplantıya katılmayı, evden çalışmayı, en çok da sabretmeyi. Sabrın sonu selamettir. Dünya geneli için yapılan istatistiklere göre Türkiye'deki salgının bitiş tarihi 16 Mayıs olarak gösterilmiş. Tam bitişi de Ağustos civarı. Elbette bu sonuçlar kendimizi rahat hissedip normal hayatımıza döneceğimizi göstermiyor. Mecbur kalmadıkça dışarı çıkmayacağız. İzole kalmaya devam edeceğiz. Kalabalık ortamlara girmeyeceğiz. Temizliğe dikkat edeceğiz, dengeli beslenip bağışıklığımızı güçlendireceğiz.

https://ddi.sutd.edu.sg/when-will-covid-19-end
  • Illustrator

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 10, 2020, 17:55:09 ÖS »
Uzman öngörüleri doğru çıkmadı maalesef. Yaz ayında çoğu insan rehavete kapıldı. Normal hayatına devam etti. Benim gibiler ise safi bir şekilde olan biteni kendince oluşturduğu güvenli alanından takip etti, mecbur olmadıkça dışarı çıkmadı ve kalabalık ortamlara girmedi. Ama bu demek değildir ki güvendeyiz. Aranızda bu rahatsızlığı geçiren var mı?
  • Illustrator