Gönderen Konu: After Effects Collect Hatası Hakkında Kısa Bir Bilgilendirme  (Okunma sayısı 2253 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı CanÇoban

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar

Belki daha önceden yazıldı fakat geçenlerde bir sorunla karşılaştım ve çözümünü bulduğumda ne kadar komik olduğunu görünce paylaşmak istedim. Paylaşıldıysa affola.

After Effects de projeyi bitirdikten sonra collect etmek istediğimde sürekli bir missing file hatası alıyordum. Daha sonra internette de birkaç araştırmadan sonra sorunun aslında şundan kaynaklı olduğunu anladım;

Tablet ya da mouse'dana hangisini kullanıyorsanız, collect yerini seçtikten sonra save a bastığınızda collect işlemi devam ederken, eğer tabletin kalemini ya da mouse oynattığınız anda After Effects collect işleminde çakılıyor ve missing file hatası veriyor.En ufak bir oynamada bile. Bilmiyorum bu belki AFX in bir bug ı dır ya da başka birşey. Onun için kaydettiğim yeri seçtikten sonra save e basmak istediğimde klavyeden enter tuşunu kullanıyorum mouse ve ya tablet kalemini bir köşeye koyuyorum.
« Son Düzenleme: Ocak 16, 2015, 14:26:54 ÖS Gönderen: CanÇoban »

• 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Ynt: Kısa Bir Bilgilendirme
« Yanıtla #1 : Aralık 28, 2014, 19:57:00 ÖS »
İlginç bir sorunmuş. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşmadım. Acaba sürücüler güncel mi? After effects, tablet ve sistem içeriğini paylaşırsanız belki çözüm önerisi olan çıkar.
  • Illustrator

Çevrimdışı bekir gürgen (sandman)

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • http://bekirgurgen.blogspot.com/
« Yanıtla #2 : Aralık 29, 2014, 15:14:15 ÖS »
bahsedilen konu cpu ve grafik kartının yeterli olmadığı durumlarda  oluşur. sistemden kaynaklanır.
  • Illustrator

Çevrimdışı CanÇoban

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 16, 2015, 14:25:39 ÖS »
Sistemim bu sandman. Yeterledir herhalde  ;)

• 3D Generalist