Gönderen Konu: konulara girince çıkış yapıyor  (Okunma sayısı 1104 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ingushstyle

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
konulara girince çıkış yapıyor
« : Eylül 02, 2016, 20:56:19 ÖS »
Konulara girince profilden çıkış yapıyor böylece konulara yanıt veremiyorum. her seferinde tekrar giriş yapmam gerekiyor giriş yapıncada anasayfaya yönlendiriliyor. benmi bişeyleri eksik yapıyorum yoksa bi hatamı var?

• 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • ozlem aksoz
Ynt: konulara girince çıkış yapıyor
« Yanıtla #1 : Eylül 03, 2016, 03:08:01 ÖÖ »
Selamlar, iki aydır böyle bir sorun var. Konuya vakıf biri değilim, aynı şey bana da oluyor ama şöyle bir çözüm buldum.

Konuya değil, konunun ilgili bulunduğu kategoriye tıklayın önce siteden çıkış yapmış görüneceksiniz. Yazmak istediğiniz başlığa tıkladığınızda tekrar giriş yapmış görüneceksiniz.

Aynı şekilde yeni konu açmak için de ilgili mesajlardan birine tıklayıp sonra bir üst kategoriye tıklayın giriş yapmış görüneceksiniz. Karışık ve saçma gibi bir anlatım oldu farkındayım ama web, site vs alt yapılarından hiç anlayan biri değilim.

Yönetici ile iletişime geçmenizi de tavsiye ederim. =)

• Illustrator

Çevrimdışı vintageAnimator

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 03, 2016, 14:50:16 ÖS »
Bu forum ölmüş. Sitenin Facebook sayfası daha aktif. Genel olarak zaten CG komünitelerinde bir düşüş var. CGTalk'ta ölü vaziyette... Ya Facebook etkisi var ya 3D grafik animasyon işi popüleritisini yitirdi, (Ki genç kuşaktan gelen pek kalmadı. Oyun yapımı çok daha popüler gençler arasında.)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • ozlem aksoz
« Yanıtla #3 : Eylül 03, 2016, 15:28:12 ÖS »
Forum aktivitesi ilk yıllarda olduğu gibi değil elbette. Buna bir sürü etken var. Facebook kullanan biri değilim, ihtiyacım dışında zamanımı alan şeylerden biri olarak deneyimlemiştim yıllar önce. O yüzden kim hangi platformla besleniyorsa, kendini geliştiriyorsa devam etmeli. Facebook, genel bir kullanıcı profiline sahip, sinefx gibi siteler spesifik bir alanda varlığını sürdürüyor.

Yerli malı, yurdun malı, her Türk bunu kullanmalı... diyerek Zuckerberg'ı, zengin etmeyelim derim. :P 
  • Illustrator

Çevrimdışı Yönetici

• Administrator
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Kasım 15, 2016, 17:10:19 ÖS »
Sunucudan kaynaklanan sebeplerle belirttiğiniz sorunu yaşadık... Özür dileriz... Umarız şu anda eskisi sorunsuzca giriş yapabiliyorsunuzdur...

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • ozlem aksoz
« Yanıtla #5 : Kasım 15, 2016, 23:48:55 ÖS »
Teşekkürler.
  • Illustrator