Gönderen Konu: testin testi  (Okunma sayısı 8487 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gokhanalpak

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • www.gokhanalpak.com
testin testi
« : Haziran 14, 2007, 17:13:54 ÖS »
<object width="640" height="385"> <param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/oGmJYIjJLEA&fs=1&start="></param> <param name="allowFullScreen" value="true"></param> <embed src="http://www.youtube.com/v/oGmJYIjJLEA&fs=1&start=" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="640" height="385" wmode="transparent"></embed></object>

vidyo test

Çevrimdışı abdullahkokce

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: testin testi
« Yanıtla #1 : Haziran 16, 2007, 13:04:45 ÖS »
eline sağlık. bir kısa animin parçasımı yoksa sadece denememi

Çevrimdışı kasis

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Eylül 24, 2007, 21:00:20 ÖS »
paylaşım için teşekürler

Çevrimdışı etezer

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Eylül 25, 2007, 11:37:38 ÖÖ »
Yıllardır, iki kaş göz çizdim mi, karakter olmuşştur olayına temelden karşı çıktım. Gökhan Alpak, showreel ini seyrettikten sonra sana şunu söylemek isterim. Modellemen biraz zayıf. Aslında zayıf değil Ama karakter animasyon konusunda o kadar iyi bir duruma gelmişsin ve o kadar kaliteli işler yapıyorsun ki, aynı kaliteni modellemede arama ihtiyacı duyuyor insan. ama bulmasa da olur :) Ellerine sağlık. Türkiyede yetişen ender yeteneklerden birisi olma yolunda tam gaz ilerliyorsun. Tebrikler ve teşekkürler...

Çevrimdışı gokhanalpak

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • www.gokhanalpak.com
« Yanıtla #4 : Eylül 28, 2007, 18:16:04 ÖS »
Yıllardır, iki kaş göz çizdim mi, karakter olmuşştur olayına temelden karşı çıktım. Gökhan Alpak, showreel ini seyrettikten sonra sana şunu söylemek isterim. Modellemen biraz zayıf. Aslında zayıf değil Ama karakter animasyon konusunda o kadar iyi bir duruma gelmişsin ve o kadar kaliteli işler yapıyorsun ki, aynı kaliteni modellemede arama ihtiyacı duyuyor insan. ama bulmasa da olur :) Ellerine sağlık. Türkiyede yetişen ender yeteneklerden birisi olma yolunda tam gaz ilerliyorsun. Tebrikler ve teşekkürler...

..teşekkür ederim..:)..zaten modelleme konusunda hiç iddaalı diilim ve ewt hakkaten zayıfım..bi de onla uuraşmaya kalksaydım bu kez animasyon konusunda zayıf kalcaktım...

Çevrimdışı gokhanalpak

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • www.gokhanalpak.com
« Yanıtla #5 : Eylül 28, 2007, 18:16:47 ÖS »
eline sağlık. bir kısa animin parçasımı yoksa sadece denememi
...sadece bi deneme...boş vakit uuraşısı..