Gönderen Konu: Çok sayıda basit ders kitabı animasyonları  (Okunma sayısı 1433 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Byteman3D

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
    • http://www.izafiyetteorisi.com
Çok sayıda basit ders kitabı animasyonları
« : Kasım 11, 2007, 02:19:04 ÖÖ »
Ben Nezih Kanbur

9-10-11. sınıf fizik üniversite hazırlık kitaplarının konu anlatımlarını animasyonlar haline getirmek için, 3D Studio Max ın modelleme ve canlandırma kısmına hakim ve güvenilir arkadaşlar arıyorum.

Çalışmaların tamamı animasyon olmayacak. Çoğu yine animasyon olmak üzere, uygun yerlerde film çekerek, uygun yerlerde animasyon ile işi çözeceğiz. Animasyonların bir kısmı oldukça basit şematik anlatımlar olacak- (Mesela, lensler üzerinde ışığın kırılmasını anlatan şemalar gibi) Nispeten yoğun modelleme isteyen bazı çalışmalarda ise (Mesela hazır modellerden döşenmiş bir odanın içinde kamera ile dolaşmak veya bir deney tübünde karışan iki maddenin duman çıkardığını göstermek gibi) üç boyutlu gözlüklerle izlenebilecek animasyonlar yapacağız. Çalışmak isteyen arkadaşlar 3 boyutlu gözlüklerle izlenebilen animasyonların hazırlanmasını da öğrenmiş olacaklar.

Bu konuda gerekli bilgiyi ben vereceğim.

Ücret çok dolgun sayılmaz :)İş de çok dolgun değil zaten- 1 ayda 50 kadar animasyon bitirmemiz gerekiyor. sayı fazla ama filmlerin çoğu basit hareketlerden oluşuyor.

mail adresime mesaj atarak bana ulaşabilirsiniz.

sevgiler

nezihk@hotmail.com