Gönderen Konu: -  (Okunma sayısı 9486 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı feslegen

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: -
« Yanıtla #20 : Eylül 25, 2009, 17:47:56 ÖS »
burada kimse kimseyle dalga gectiğini sanmıyorum sadece bir yanlış anlaşılma yuzune olaylar buraya kadar geldigini düşünüyorum.. burası bir form forum sitesidir karsıt görüsler muhakkak olacaktır..sadece seviyeyi düşürmemek önemlidir..
gueroyu tam aksine bu formda cok seviyorlar..

Çevrimdışı Kenan EREN

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : Eylül 30, 2009, 18:41:38 ÖS »
guero bak ben kitap cikarayim sonra bu kitabi bu isin korsanini yapanlar alsin matbaalarinda cogaltsin satsin.ne benim yayin evim ne de ben para kazanayim.benim orjinal kitabim raflarda beklesin oyle.korsanlar da bu haksiz kazancla ceplerini doldursun.eser sahibini ve yayin evini magdur etsin.sence bu etik olur mu ? olmaz.bu konuya acan arkadasin yaptigi sey bu kitap olayinin dvd versiyonudur.param yok alamiyorum diyorsan ki zaten yapiyorsundur git indir warez sitelerinden izle.sonra sil baskalarina da verme.tamam bu da yanlis bir yerde ama yukardaki arkadasin yaptigi ile kiyaslarsak senin yaptigin cok masum kalir.dvdlerin tanesi 20 tl mis falan filan.kac gun yiyeceksin bu parayi ? sattigin dvd lerle kendine belki cep tel alacaksin ya da pc donanimini yukselteceksin.birgun bi bakacaksin aldigin cep telefonu klozete dusecek,ya da yeni aldigin islemci yanacak.bunlar sadece basit ornekler.ne olursa olsun haksiz kazancla alinmis - yapilmis seylerden hayir gelmez.bunun altini kalin cizgi ile ciziyorum.

ankaradaki maltepe pazarini bilir ankarali arkadaslar.eskiden korsan cd piyasasinin merkeziydi maltepe pazari.benim orada is yapan arkadaslarim vardi ve bu vesile ile pazardaki esnafin bir cogunu tanidim.cok para kazandilar.tahmin edemeyicekleri kadar cok.ama iclerinde bir tane bile ihya olanini gormedim.

İsmail bey sizin bi dediğiniz diğerini Tutmuyor Siz kitap çıkartıyosunuz korsancılar satıyor siz para kazanamıyorsunuz korsancılar kazanıyor.. tamam .. bu seferde diyosunuz ki senin paran yok guero indir izle sonra sil. sizin yazdığınız kitabıda korsanını alsınlar oksunlar parası az olduğu için sonrada atsınlar aynı şey deyilmi. Bana diyosunuz ki yaptığın korsancılık tamam kabul. Şöyle olduğunu düşünüyorum  siz varez sitelerden download yaptınız işi öğrendiniz. warez yazılımla freelance veya bir şirkette iş yapıp para kazandınız veya kazanmaya devam ediyorsunuz orasını net bilemem .  DVD kopyalayıp Satmaktan tek farkı Verdiğiniz emeğin Biryanında dvd kopyalama uğraşı diyer yanında iş yapma uğraşı var. Üstelik ben bu eğitim setlerine 400 lira para verdim.Sizin dediğiniz gibi  Kazandığım para ile telefon alıp klozete düşürmedim  Geçim derdi yapmaya çalıştım beni saten bu şekilde para kazanmaya zorlayan durumda buydu geçim derdi. Ben suçumu kabulleniyorum bu Yaptığım warez ama şunuda söyleyim Sizin warez kullanmanız(yukarda belirttiğim şekliyle) sizin için melakelik bir durum benimki ise tahammül edilemeyecek vatan hayinliği.

Çevrimdışı Kenan EREN

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : Ekim 01, 2009, 09:55:44 ÖÖ »
Ben sizi Haksız düşürmeye çalışmıyorum Aksine Suçumu kabulleniyorum.    Anlaşılan Sizde  benim yazdıklarımı iyi okumamışsınız. Neyse bu konunun daha fazla uzayıp form kirliliği yapmasını istemiyorum.Bir daha warez' ile alakalı bir Fiilde bulunmayacağım. İyi günler

Çevrimdışı eydi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : Ekim 02, 2009, 15:33:55 ÖS »
Birde genel olarak birçok üyenin bazı üyelere adeta tapındığını gözlemliyorum.
Ben bu tür bir arkadaşlık nasıl oluyor henüz bilmiyorum !

Çok ilginç sözler :)
Kimler gibi mesela ?

Çevrimdışı eydi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : Ekim 02, 2009, 15:47:37 ÖS »
:) 40 yaş oldukça değişik bi yaş Eydi... Çok zaman çekinceler geride kalıyor, biz gibilere düşen görevler ihmal edildiğindendir herhalde.

Nasıl yani? nedemek istediniz?
Benim demek istediğim Hasanın (guero) üzerine çok fazla gidildiğidir....

Çevrimdışı MOZoner

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • moz
« Yanıtla #25 : Ekim 03, 2009, 01:13:37 ÖÖ »
duymak istediklerimizi

Çevrimdışı Türker

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : Ekim 03, 2009, 01:43:20 ÖÖ »
Hayret! Guero ile daga geçiliyor ve TURKER yok ortada.

Gerçekten bu çocuğun üzerine fazla gidiyorsunuz.Ben de ona bir çok konuda kızıyorum ama insanlara kızıyorsunuz diye onlarla dalga geçme hakkınız yok.
Ayıptır!
Buradayım hergün,konuları da takip etmekteyim.
Guero ile ben dalga geçmiyorumki.Heyecanını biraz dizginlemeye çalışıp saçmalamasını engellemeye çalışıyorum o kadar.Ama o bildiğini okuyor yine de.Sonra Guero ile dalga geçecek birisi varsa yine o  benim.Kimseye vermem Hasan'ımı.O benim :)
Şaka maka dalga geçsek de bazen,en iyiler bu tiplerden çıkabiliyor.Belkide zamanı gelince bize 'Ohhhaaaaaa!!!!!' dedirtecek,bizi şaşırtacak.  Kim bilir....
« Son Düzenleme: Ekim 03, 2009, 01:48:32 ÖÖ Gönderen: Türker »

Çevrimdışı Mehmet Karahasan

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : Ekim 03, 2009, 01:52:10 ÖÖ »
sanatçı daha çektiği ilk düz çizgiden belli olur...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı cezmikardas

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • http://www.cezmikardas.com
« Yanıtla #28 : Ekim 03, 2009, 07:42:48 ÖÖ »
mehmet'te katılıyorum. ben de şans verdim hasana. tabii sözde verdi
2 yıl içinde yigip bitircek particleri. hala bişey yoksa baglayacam tahtaya dvdleri fırlatcam gövdesine. :)

görecez hep beraber.

Çevrimdışı Arif Osmanoğlu

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : Ekim 03, 2009, 11:23:36 ÖÖ »
Bu başlığın amacı neydi?
  • 3D Generalist

Çevrimdışı guero

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • www.vimeo.com/guero
« Yanıtla #30 : Ekim 03, 2009, 18:15:53 ÖS »
Buradayım hergün,konuları da takip etmekteyim.
Guero ile ben dalga geçmiyorumki.Heyecanını biraz dizginlemeye çalışıp saçmalamasını engellemeye çalışıyorum o kadar.Ama o bildiğini okuyor yine de.Sonra Guero ile dalga geçecek birisi varsa yine o  benim.Kimseye vermem Hasan'ımı.O benim :)
Şaka maka dalga geçsek de bazen,en iyiler bu tiplerden çıkabiliyor.Belkide zamanı gelince bize 'Ohhhaaaaaa!!!!!' dedirtecek,bizi şaşırtacak.  Kim bilir....
İnşAllah zaten Benim sana karşı hiç bir saygısızlığım olmadı...
mehmet'te katılıyorum. ben de şans verdim hasana. tabii sözde verdi
2 yıl içinde yigip bitircek particleri. hala bişey yoksa baglayacam tahtaya dvdleri fırlatcam gövdesine. :)

görecez hep beraber.

Cezmi abi :D

Bu başlığın amacı neydi?
Bu başlığın amacı Bir arkadaşın netten indirdiği tutorialları para karşılığı satmasıydı ama silmiş diğer forumlarda silinmemiş...

Çevrimdışı eydi

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : Ekim 05, 2009, 11:46:37 ÖÖ »
başlık amacından uzaklaraaa gitmiş :)

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : Ekim 05, 2009, 12:36:46 ÖS »
kırmızı başlık  ::)
  • Illustrator

Çevrimdışı osman safi (herbap)

• Uzman
    • Profili Görüntüle
    • ortaya karisik
« Yanıtla #33 : Ekim 05, 2009, 13:50:17 ÖS »
  • 3D Generalist

Çevrimdışı rehakaraca

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : Ekim 05, 2009, 15:10:26 ÖS »
Hasan (guero) insanlar seni seviyor :) Güzel işlerini görmek dileğiyle.

Çevrimdışı Kenan EREN

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : Ekim 06, 2009, 11:05:53 ÖÖ »
İnşallah :)