Gönderen Konu: ilk deneme  (Okunma sayısı 7435 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mehmetyapman

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ilk deneme
« : Ocak 30, 2010, 10:46:33 ÖÖ »
demoreel icin ufak bir rally alani
vray sp2 render suresi 3:59 saniye

Çevrimdışı Arif Osmanoğlu

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
Ynt: ilk deneme
« Yanıtla #1 : Ocak 30, 2010, 12:38:27 ÖS »
Gayet güzel gözüküyor rally yapacaksan Vue kullan diyemiyorum çünkü render süresi öldürür adamı :D
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Kenan EREN

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Ocak 30, 2010, 17:20:28 ÖS »
Enviorment Render'ını Vuede Alıp Araba Animasyon Render'ınıda Max Yada Hangi Program Kullanıyorsa Onda Alıp. After Effect Gibi Bir Programda Kompozit Yapıldığı Zaman Vuenin Kullanılabilceğini Düşünüyorum Çünki Vue De Render Süresi O kadarda Uzun Olmuyor Anyı Sahneyi Max Yada Herhangi 3d Programında Render Almaya Kalkınca Süre İnanılmaz Uzuyor..

Çevrimdışı Kenan EREN

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : Ocak 30, 2010, 17:21:18 ÖS »
Ama Proxy ile de Çözümler Yapılabilir. Diye Düşünüyorum

Çevrimdışı mehmetyapman

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : Ocak 30, 2010, 21:04:56 ÖS »
kare basina toplamda 15 dakika render suruyor animasyon icin flicker problemi yok gibi su an icin - vue denemedim hic - camera export mu yapiyor ? degerli yorumlar icin tessekkurler :D

Çevrimdışı mehmetyapman

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Ocak 30, 2010, 21:32:39 ÖS »
yada ornek olarak export edilen sahne 3ds max te 10 dakika ise vue da daha mi kisa zamanda render oluyor

Çevrimdışı Arif Osmanoğlu

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : Ocak 31, 2010, 00:22:36 ÖÖ »
kare basina toplamda 15 dakika render suruyor animasyon icin flicker problemi yok gibi su an icin - vue denemedim hic - camera export mu yapiyor ? degerli yorumlar icin tessekkurler :D

Yok direk Max'in içinde çalışıyor Xtream moduluyle, Mental Ray ile render ediyorsun, ağaçların falan hareketli photorealsitic sonuç almak için iyi programdır ağaç,dağ..vs benzeri yapılar için en iyi çözümdür, ancak render süresini iyi optimize etmen lazım ve programı öğrenmen lazım o açıdna şimdilik bildiğin yoldan şaşma ama yavaş yavaş bakarsan fena olmaz.
  • 3D Generalist