Gönderen Konu: Beyaz TV acil Edius, Adobe Premiere'de Kurgu yapcak arkdaşlar arıyor  (Okunma sayısı 17041 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aykut Atar

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ynt: Beyaz TV acil Edius, Adobe Premiere'de Kurgu yapcak arkdaşlar arıyor
« Yanıtla #40 : Nisan 20, 2011, 12:59:38 ÖS »
Henüz ciddi bir CG yapılanması oluşturamadıklarından kaynaklanıyor bu durum.Ciddi iş çıkaracak bir ekipleri yok , yapılan işlerde genel olarak vasatın altında kalıyor. Antipatinin sebebi bu olsa gerek.
Değerli kardeşim, ben Beyaz Tv'de çalışan bir tasarımcıyım. Bu senin söylediğin beni ve bütün çalışma arkadaşlarımı bağlar. Benim ve çalışma arkadaşlarımın içerisinde bulunduğu zor şartları bilmeden böylesi bir yorum yapman açıkçası senin kaliteni gösterir. Burada ciddi işler çıkaracak bir ekip var. Ancak zaman kısıtlı. Eğer sen kısa sürede ciddi işler çıkarabiliyorsan gel çalış. Bi de seninkini görelim...

Çevrimdışı Aykut Atar

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : Nisan 20, 2011, 13:07:19 ÖS »
Beyaz tv yi de, çalışanları da bilmem etmem. Ama forum ve çevremde  beyaz tv ile ilgili ne zaman bir konu geçse böyle yorumlar havada uçuşuyor. Sanırım antipatik bir durum söz konusu, sebebini bilmesem de.
Beyaz Tv ile ilgili bugüne kadar Sinefx ortamında sadece 2 kez konu oluştu. Yakından takip ettiğim için biliyorum. Bu konular da biraz antipatik olabilir ancak tartışmaların büyümesi yanlış anlamalardan kaynaklanıyor. Taraflar karşılıklı yanlışlıkları düzeltmek yerine uzatmayı tercih ediyorlar.

Çevrimdışı Tual

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : Nisan 20, 2011, 14:39:38 ÖS »
Sakin olun arkadaşlar, bu kadar dillendirmeye gerek yok bence bu konuyu...

Bu kadar yazılanlardan sonra son günlerde dikkat ettimde , yabancı forumlardaki iş ilanlarına, çoğunun neredeyse altı boş, işe ihtiyacı olanlar sadece verilen maille yahut özelden işverenle konuşsa daha iyi olmaz mı ?

Eleştirisi olanda bence işverenle özelinden veya verilen mailden irtibata geçse böyle konuşmalara hiç girilmez kanaatindeyim.

herkese saygılar, iyi çalışmalar...
  • 3D Generalist

Çevrimdışı Erdinc_GURBUZ

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : Nisan 21, 2011, 01:05:37 ÖÖ »
Değerli kardeşim, ben Beyaz Tv'de çalışan bir tasarımcıyım. Bu senin söylediğin beni ve bütün çalışma arkadaşlarımı bağlar. Benim ve çalışma arkadaşlarımın içerisinde bulunduğu zor şartları bilmeden böylesi bir yorum yapman açıkçası senin kaliteni gösterir. Burada ciddi işler çıkaracak bir ekip var. Ancak zaman kısıtlı. Eğer sen kısa sürede ciddi işler çıkarabiliyorsan gel çalış. Bi de seninkini görelim...
Değerli arkadaşım ne kimsenin emeğine laf ettim, nede yeteneğine birşey söyledim . İyi adamların olması iyi bir ekip olduğu anlamına gelmez. Burada Kalitemi kimseyle tartışmayacağım gibi başkalarının kalitesinede laf edecek halim yok. Bunu bir meydan okumaya çevirmeden de belirtebilirdin.Ben kendi kannatimi yaptığım gözlemlere dayandırarak söyledim. Yalnış anlaşılma varsa özür dilerim.

Çevrimdışı Aykut Atar

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : Nisan 23, 2011, 15:49:55 ÖS »
Teşekkür ediyorum Erdinç. Aynı şekilde ben de eğer bir yanlış anlaşılmaya neden olduysam ben de özür diliyorum.