Gönderen Konu: final cut eğitim  (Okunma sayısı 13550 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı koneyboy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
final cut eğitim
« : Kasım 01, 2009, 01:05:01 ÖÖ »
Herkese slm final cut eğitimi veren eğitim yerleri varmı?Bana yardımcı olabilecek kimse varmı?Nerden eğitim alabilirim?

Çevrimdışı cezmikardas

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • http://www.cezmikardas.com
Ynt: final cut eğitim
« Yanıtla #1 : Kasım 01, 2009, 01:09:28 ÖÖ »
iş geldikce tam öğrenirsin. onun için final cut kullanan stüdyolara girmen ve zaman için öğrebilirsin hemde hızlı şekilce
« Son Düzenleme: Kasım 01, 2009, 01:59:34 ÖÖ Gönderen: cezmikardas »

Çevrimdışı koneyboy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : Kasım 01, 2009, 01:26:30 ÖÖ »
Dışardan ücret karşılığında eğitim alacağımız yer yokmu?

Çevrimdışı Positive ~ Emre

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Portfolio
« Yanıtla #3 : Kasım 01, 2009, 01:33:15 ÖÖ »
iş geldikce tam öğrenirsin. onun final cut kullanan stüdyolara girmen zaman için öğrenirsin hemde hızlı şekilce

Bu bir google çeviri miydi?  :D

Çevrimdışı cezmikardas

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
    • http://www.cezmikardas.com
« Yanıtla #4 : Kasım 01, 2009, 02:01:05 ÖÖ »
Bu bir google çeviri miydi?  :D
hatam için kusura bakmayın hızlı hızlı yazdım.

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : Kasım 01, 2009, 20:59:05 ÖS »
puhaha çevri süpermiş
yahu koneyboy final cut için de kursa mı gidilir allasen, kurstaki hocaların da kurgudan haberi yoktur, menu anlatıp dururlar ama hayatında film kurgusu yapmamıştır hiçbiri.
O yüzden otur başına aç helpi tutoriali, biriki video import edip kes biç sırala kaydır, sonra da diğer özelliklerini öğrenirsin iş yaparken. Dandik bir program yani fcp, kursa vereceğin parayla git kendine kamera, kitap, dvd falan al.

Çevrimdışı MOZoner

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • moz
« Yanıtla #6 : Kasım 01, 2009, 21:45:13 ÖS »
ama psikolojik yönden öğrenmiş hissettiriyo kurslar,parayı verdin ya heralde öğrenmişimdir hesabı..bilirim o iğrenç hissi

Çevrimdışı koneyboy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : Kasım 02, 2009, 00:08:09 ÖÖ »
program hakkın fazla bilgim olmadığı için bende soryorum sizlere anlamaya çalışyorum kursa gitmeme değermi diye?Anladığım kadarıyla ders izlemek yeterli olacaktır bana.Zaten dersleri izliyorum internetten zor bir program görünmüyor ama bi türlü programı bulamadım,internetten indirdim ama ziplenmiş dosya şifrelenmiş açamyorum.bu programı nerden downlod edebilirm?Google de bakmadığım sayfa kalmadı nerdeyse.Yoksa bir yerden cd simi satın almam gerekyor?Bu programa ihtiyacım var.Cevaplarınız için teşekkürler

Çevrimdışı Mehmet Karahasan

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : Kasım 02, 2009, 02:19:15 ÖÖ »
program hakkın fazla bilgim olmadığı için bende soryorum sizlere anlamaya çalışyorum kursa gitmeme değermi diye?Anladığım kadarıyla ders izlemek yeterli olacaktır bana.Zaten dersleri izliyorum internetten zor bir program görünmüyor ama bi türlü programı bulamadım,internetten indirdim ama ziplenmiş dosya şifrelenmiş açamyorum.bu programı nerden downlod edebilirm?Google de bakmadığım sayfa kalmadı nerdeyse.Yoksa bir yerden cd simi satın almam gerekyor?Bu programa ihtiyacım var.Cevaplarınız için teşekkürler
programı temin etmekte problemin kalmadığı gün kursa gitmeyide düşünmeyeceğin gün olacaktır. :)
  • 3D Generalist

Çevrimdışı koneyboy

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : Kasım 02, 2009, 02:22:47 ÖÖ »
-)

Çevrimdışı Türker

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : Kasım 02, 2009, 14:45:22 ÖS »
programı temin etmekte problemin kalmadığı gün kursa gitmeyide düşünmeyeceğin gün olacaktır. :)
iyi vuruştu +10  :D

Çevrimdışı cemgul

• Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : Kasım 02, 2009, 20:52:33 ÖS »
durun vurmayın arkadaş final cut öğrenmek istiyor hevesini kırmayın en baştan.

Program temin etmenin en doğru, ahlaklı, dürüst ve kanuni yolu elbetteki satın almaktır koneyboy. Ama yok ben kanun tanımam, ahlaksızım, dürüstte değilim programa para mara vermem kopyalarım ve programları satın alan enayilerle rahatça fiyat kırarak rekabet edebilim diyenler için bu forum yanlış adres. Kopya kullanım hassas bir konu. Burda kırık-kopya program sorarsan azar işitmen mümkün. Konuyu başka sitelerde araştır.