Gönderen Konu: Domuz gribi alarmı dikkat !  (Okunma sayısı 18540 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Haluk Zengin

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
    • Haluk Zengin
Ynt: Domuz gribi alarmı dikkat !
« Yanıtla #60 : Şubat 09, 2010, 13:13:48 ÖS »
Birde hatırlatayım denemek isteyen olursa üye olurken okadar çok özel bilginizi alıyorlarki sizi elleriyle koymuşcasına kolayca bulabilirler.Bir zamanlar fişlenmekten yakınan bu şahıslar şimdi kendi ortamlarında fişlemenin kralini yapıyorlar.Aksi birşeyler yazacaksan oraya aliyorsun zaten gerekli mesajı aleni bir şekilde.Ehu :D
  • 3D Generalist

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : Aralık 27, 2020, 19:50:10 ÖS »
Tarihe not düşmek adına bu başlık altında konuşulan ve zamanında komplo teorisi olarak isimlendirdiğimiz çoğu durum 2020 yılı itibariyle hala konuşuluyor. Demek ki her on senede bir virüsler, hastalıklar ve aşılarla ilgili benzer şeyleri konuşacağız. =)
  • Illustrator

Çevrimdışı VerteX

• Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : Aralık 27, 2020, 22:55:24 ÖS »
Bu konuda yazdiklarim ile ilgili hic bir sey hatirlamiyor olusum beni biraz korkuttu fakat yinede bilgilendirme icin tesekkurler Stuck :)

Çevrimdışı stuck

• Global Moderator
  • Deneyimli
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : Aralık 28, 2020, 03:28:53 ÖÖ »
Rica ederim Vertex, ben de şunu yazmışım. Yalnız ne güzel sallamışım hele bu günlerde aşı ve çip konusu konuşuluyorken.  :D

ben anladım.

insanları robot haline getirmek için uydurulmuş bir hikaye. Aşı içerisinde mikro organizmalar değil, mikro devreler var. Amerikalı bilim adamları Amerika'nın en etkili silahını yani korku ve paniği insanlara yayarak aşı olmaya mecbur bırakıyor. Şimdi bu devreler ilk etapta insanlarda kısa süreli mutluluk ve kendine güven hissi oluşturuyor sonrası malum herkes teker teker robotlaşacak. Ne sanıyordunuz terminatör, transformers o filmleri niye yaptılar tabiki bu mevzuyu sıradanlaştırmak için...

Korku ve panik kısmı doğru tabi ki. O dönem domuz gribi yüzünden el dezenfektanları epey bir popüler olmuştu. Toplu taşıma araçlarında sanki sürekli temizlik yapılıyormuş gibi, temizledik etiketleri yapıştırılıyordu. Millet tuvalet kağıdına sarmamıştı. Maske zorunluluğu yoktu. Sokağa çıkma yasağı falan olmamamıştı. Sosyalleşebiliyorduk, eş, dost, akraba ziyareti yapabiliyorduk. Online eğitim, ekonomik durgunluk, iflas... olmamıştı.

Güzel günlermiş aslında.  :'(

• Illustrator